کد خبر: 4667
15/10/11 - 6:41 ق.ظ

دوره آموزشی «محیای محیا» با محوریت تربیت مربی عفاف و حجاب برای مدارس دخترانه مقاطع راهنمایی و دبیرستان در اراک برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایکنا، علیرضا امیری نسب مسئول کارگروه عفاف و حجاب استان مرکزی، گفت: دوره آموزشی سه روزه تربیت مربی عفاف و حجاب تحت عنوان «محیای حیا» برگزارشد.

وی ادامه داد: این دوره با هدف تربیت مربی برای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در مدارس دخترانه مقطع راهنمایی و دبیرستان، با حضور ۱۰۰ نفر از فعالان طلاب، دانشجویان، کارمندان و اساتید دانشگاه‌ها و مربیان طرح امین آموزش و پرورش استان مرکزی برگزار شد. امیری‌نسب بیان کرد: دوره آموزشی «محیای حیا» با توجه به احساس نیاز به تربیت مربی جهت ترویج و آموزش مسائل مرتبط با حجاب و عفاف در استان برنامه ریزی شد طی ۳ روز در قالب کلاس، نشست‌های تخصصی با عناوین؛ عفاف‌گرایی منظر علمی و منطقی، مصداق عفاف‌گرایی و بررسی بدحجابی از نظر فردی و اجتماعی با بهرمندی از اساتید و مجریان طرح«گل پوش» خراسان رضوی برگزارشد.

مسئول کارگروه عفاف و حجاب استان مرکزی در پایان اضافه کرد: برگزیدگان این دوره که روز گذشته ۱۷ مهرماه به کار خود پایان داد، پس از کسب امتیاز لازم در آزمون‌های دوره «محیای حیا» به عنوان مربی در مدارس دخترانه راهنمایی و دبیرستان به عنوان مجری طرح «گل پوش» مشغول به فعالیت می‌شوند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32