آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
در نشست اخلاقی طلاب مدرسه بنت الرسول(س) تاکید شد؛

حجاب و عفاف پایه و اساس تحکیم بنیان خانواده است

کد خبر: 10375
۹۶/۰۹/۰۴ - ۱۲:۵۴ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه» ، حجت الاسلام صیدی، در نشست اخلاقی طلاب مدرسه علمیه بنت الرسول(س) الشتر با اشاره به اینکه خواهران مبلغه نقش مهمی در تبیین و تحکیم آموزه های اخلاقی و تحکیم مبانی بنیان خانواده دارند، گفت: مبلغان باید با تمام توان از هر فرصتی برای […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه» ، حجت الاسلام صیدی، در نشست اخلاقی طلاب مدرسه علمیه بنت الرسول(س) الشتر با اشاره به اینکه خواهران مبلغه نقش مهمی در تبیین و تحکیم آموزه های اخلاقی و تحکیم مبانی بنیان خانواده دارند، گفت: مبلغان باید با تمام توان از هر فرصتی برای تبیین اصول حجاب و عفاف و آموزه های اخلاقی بهره گیرند و این آموزه ها را در زندگی افراد جامعه نهادینه کنند .

وی با بیان اینکه طلاب باید از هر نظر برای افراد جامعه الگو باشند، ادامه داد: طلاب باید با بهره گیری از اصول تهذیب نفس بکوشند که در تبیین امور اخلاقی و ارزشی در جامعه برای مخاطبان تاثیرگذاری اخلاقی داشته باشند .

استاد حوزه علمیه استان لرستان با اشاره به اینکه طلاب باید شئون طلبگی را با رعایت ضوابط در همه حال در نظر داشته باشند، خاطرنشان کرد: داشتن تواضع، خشوع، اخلاص و دلسوزی در تبلیغ از مهمترین اصولی است که طلاب باید در همه حال به آن پایبند باشند .

حجت الاسلام صیدی در ادامه با اشاره به اینکه طلاب و مبلغان جوان باید با علم و تواضع را در زندگی طلبگی خود نهادینه کنند، گفت: با بهره گیری از علم و تهذیب نفس می توان به رسالت تبلیغی موفق دست یافت .

وی در پایان طلاب را به رعایت موازین اخلاقی ارزشی، مطالعه، تحقیق و پژوهش و انگیزه در تبلیغ توصیه کرد.

انتهای پیام

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32