کد خبر: 9992
17/07/23 - 9:46 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری رسا به نقل از شورای عالی انقلاب فرهنگی، جلسه ۷۹۹ شورای فرهنگی ـ اجتماعی زنان و خانواده شورای عالی انقلاب فرهنگی، به ریاست خانم دکتر آیت اللهی در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد. در ابتدای این جلسه بررسی موضوع عفاف و حجاب […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری رسا به نقل از شورای عالی انقلاب فرهنگی، جلسه ۷۹۹ شورای فرهنگی ـ اجتماعی زنان و خانواده شورای عالی انقلاب فرهنگی، به ریاست خانم دکتر آیت اللهی در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه بررسی موضوع عفاف و حجاب در دستور کار قرار گرفت و گزارش یکی از مراکز پژوهشی در این زمینه ارائه شد.

در ادامه جلسه نیز با حضور مسئولان نهادهای مربوط به موضوع “عفاف و حجاب” نحوه اجرای مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در این زمینه بررسی شد.

دستور بعدی جلسه ۷۹۹ شورای فرهنگی- اجتماعی زنان و خانواده، تجلیل از نیز منیره قیدی، نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی” ویلایی‌ها‌” ، بود که وی در این بخش طی سخنانی گفت: یکی از مشکلات در مسیر فیلم سازی در مورد نقش زنان و مادران در دفاع مقدس، مشخص نبودن متولی این امر مهم است.

نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی ویلایی‌ها‌: یکی از مشکلات در مسیر فیلم سازی در مورد نقش زنان و مادران در دفاع مقدس، مشخص نبودن متولی این امر مهم است.

این کارگردان سینما ادامه داد: مسلما فروش فیلمی مانند “ویلایی‌ها” نمی تواند با برخی آثار دیگر در سینما مانند فیلم‌های کمدی رقابت کند و به همین دلیل باید بخشی که چندان به فکر بازگشت سرمایه خود نباشد و بیشتر ابعاد فرهنگی تولید و عرضه این آثار را دارای اهمیت بداند، متولی حمایت از این دست آثار باشد.

وی گفت: در موضوع اکران و نمایش هم ما به مشکلاتی برخوردیم که تقارن اکران و نمایش فیلم “ویلایی‌ها” با انتخابات ریاست جمهوری و ماه مبارک رمضان موجب شدن تا فروش این فیلم چندان قابل توجه نباشد.

به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، در پایان جلسه از نویسنده و کارگردان فیلم ویلایی‌ها با اهدای لوح تقدیر و جایزه قدردانی به عمل آمد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32