کد خبر: 9986
17/07/23 - 9:33 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه» ؛ جمعی از بانوان استان یزد در پی برخی بدحجابی ها در جامعه با در دست داشتن عکس هایی از شهدا و پوسترهایی با مضمون حمایت از حجاب، با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان یزد، خواستار برخورد جدی مسئولان با این […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه» ؛ جمعی از بانوان استان یزد در پی برخی بدحجابی ها در جامعه با در دست داشتن عکس هایی از شهدا و پوسترهایی با مضمون حمایت از حجاب، با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان یزد، خواستار برخورد جدی مسئولان با این معظل در جامعه شدند.

آیت الله ناصری نیز با حضور در جمع بانوان معترض به بدحجابی در جامعه با بیان اینکه برای حل مشکل حجاب و عفاف تاکنون اقدامات زیادی توسط نهادهای مختلف از جمله صدا وسیما و نهادهای فرهنگی انجام شده که بعضی از این اقدامات موثر و برخی هم غیرموثر بوده است.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره افزود: دغدغه و نگرانی در مورد حجاب دغدغه همه ماست و مومنان حق دارند که در این خصوص نگران باشند.

امام جمعه یزد با تاکید بر اهمیت امربه معروف و نهی از منکر توسط مردم و مسئولان ، خاطر نشان کرد: بانوان محجبه می توانند با اجرای این فریضه، نقش مهمی در گسترش حجاب و عفاف در جامعه داشته باشند.

آیت الله ناصری در پایان اظهار داشت: مبارزه با بی حجابی و بدحجابی با زدن و بستن حاصل نمی شود و برای این کار اقدامات فرهنگی باید در اولویت قرار گیرد.

انتهای پیام /

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32