کد خبر: 9934
17/07/10 - 8:29 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری رسا به نقل از ستاد مرکزی راهیان نور کشور، سردار علی فضلی جانشین رییس ستاد مرکزی راهیان نور کشور در نشست خبری که در آستانه هفته عفاف و حجاب برگزار شد، اظهار داشت: در ۴۰۰ نقطه از کشور اجتماع پاسداری از عفاف و حجاب به […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری رسا به نقل از ستاد مرکزی راهیان نور کشور، سردار علی فضلی جانشین رییس ستاد مرکزی راهیان نور کشور در نشست خبری که در آستانه هفته عفاف و حجاب برگزار شد، اظهار داشت: در ۴۰۰ نقطه از کشور اجتماع پاسداری از عفاف و حجاب به صورت خانوادگی و به منظور صیانت خانواده‌ها برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در جنگ نرم، دشمنان با فرافکنی قدرت‌های بزرگ به دنبال ایجاد تضعیف و تردید پاسداری از عفاف و حجاب در جامعه هستند. صیانت از خانواده که امروزه مورد هجمه جدی قرار گرفته، وظیفه‌ای همگانی است؛ به همین منظور امسال در هفته عفاف و حجاب در شهرهای مختلف کشور اجتماع‌های مردمی به منظور تکریم و ترویج فرهنگ اسلامی و الهی را خواهیم داشت

سردار فضلی عنوان کرد: از سوی دیگر وزارت کشور نیز به تمامی استانداران و فرمانداران ابلاغ کرده تا در رابطه با ترویج فرهنگ عفاف و حجاب تلاش‌های لازم را داشته باشند.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: همچنین همایش «تجلی اخلاص»، ۱۹ تیر ماه و به منظور تجلیل از ۳۳۰۰ نفر از فعالان راهیان نور برگزار می‌شود. در این همایش که از هشت صبح و به مدت یک روز برگزار می‌شود، علاوه بر تجلیل از فعالان راهیان نور برنامه‌های سال ۹۷-۹۶ نیز در قالب کار گروه‌های پیش بینی شده بررسی و نهایی می‌شود.

وی ادامه داد: سال ۸۶ فقط ۴۰۰ هزار نفر در قالب کاروان‌های راهیان نور در یادمان های شهدا حضور یافتند که این آمار سال گذشته به هفت میلیون نفر رسید و امسال هم برای هشت میلیون نفر برنامه ریزی کرده‌ایم.
سردار فضلی بیان داشت: ۲۴ هزار و ۵۰۰ راوی دفاع مقدس، ۴۱ هزار خادم افتخاری، ۷۶ هزار مدیر کاروان‌های راهیان نور، ۲۶ هزار مبلغ و مبلغه و ۲۰۰ هزار نفر از کادر انقلاب اسلامی، عملیات راهیان نور را راهبری می‌کنند. همچنین ۵۷ یادمان و ۵۴ زائر سرا برای حضور و استفاده کاروان‌های راهیان نور سازماندهی شده است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32