کد خبر: 9885
17/07/02 - 9:40 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایرنا” ، ، حسین رنجبر درباره آموزش مربیان و اعضای بسیج با اشاره به افزایش دوره های آموزشی اظهارکرد: با برنامه ریزی های انجام شده درسال جاری ۵۰۰ مربی به مربیان سپاه پاسداران و سازمان بسیج در رشته های ورزشی توپی و آبی و موارد […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایرنا” ، ، حسین رنجبر درباره آموزش مربیان و اعضای بسیج با اشاره به افزایش دوره های آموزشی اظهارکرد: با برنامه ریزی های انجام شده درسال جاری ۵۰۰ مربی به مربیان سپاه پاسداران و سازمان بسیج در رشته های ورزشی توپی و آبی و موارد خاص مانند آب‌ درمانی(هیدروتراپی) اضافه می شود.
وی ادامه داد: همچنین درسال۹۵ ، تعداد۵۰ هزار نفر در رشته های مختلف آموزش داده شد که شامل ۴ هزار خواهر بسیجی در رشته آمادگی دفاع شخصی بود.
رنجبر با بیان اینکه استقبال از آموزش‌های دفاع شخصی درسه ماهه اول امسال درمقایسه با سه ماه اول سال گذشته رشد چشم گیری داشته، گفت: یکی از پیش نیازهای شرکت درآموزش های دفاع شخصی عضویت در بسیج است، دانش آموختگانی که در این دوره ها حضور دارند، علاوه بر آموزش این مهارت ها در درجه بالای آمادگی جسمانی نیز قرار خواهند گرفت.
مسئول تربیت بدنی سپاه تهران درادامه درارتباط با فعالیت های سال گذشته این حوزه افزود: ۲۳ پایگاه استعدادیابی ایجاد شده که خروجی های موفقی مانند سرکار خانم زکیه رحمانی با ۶ دوره قهرمانی کاراته جهان، گوشه ای از ثمرات آن بوده است.
وی درمورد جزئیات مسابقات ورزشی درماه مبارک رمضان ازجمله مسابقات جام رمضان تصریح کرد: جام رمضان منحصر به رقابت های داخل سالن نبود و شامل ورزش ها و بازی های داخل زمین چمن نیز شد.
مسئول مرکز تربیت بدنی سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) افزود: به غیر از رشته فوتبال که دارای ظرفیت و استقبال چمشگیری است، درسایر رشته ها نیز با شرکت بالغ بر ۲ هزار ورزشکار بسیجی در طول تابستان امسال، مسابقات در سطوح حرفه ای به صورت منظم ادامه خواهد داشت.
رنجبر با اشاره به افتتاح گودهای زورخانه ای دربرخی از پارک‌های بزرگ، در ورزش های باستانی گفت: با ۹۰ درصد از فدراسیون ها تعامل مناسبی داریم، بعنوان مثال درتعامل با فدراسیون ورزش های زورخانه ای، درسال جاری چندین زورخانه درسطح شهر تهران افتتاح خواهیم کرد و درنظر داریم اجرای این مهم را به طور جدی پیگیری کنیم.
مسئول تربیت بدنی سپاه محمد رسول الله (ص) با بیان اینکه درفصل تابستان برنامه های استعدادیابی و تربیت مربی افزایش می یابد اظهار کرد: عموم مردم می توانند از کلاس های درنظرگرفته استفاده نمایند.
رنجبرافزود: مربیان باید درکنار فعالیت های جسمانی، فعالیت های معنوی نیز داشته باشند زیرا آنها الگوی شاگردان خود هستند، هنگامی که مربی در هنگام اذان به نماز بایستد، شاگردان او هم پشت سرش به نماز می ایستند.
مسئول تربیت بدنی سپاه تهران با اعلام کسب رتبه نخست سپاه تهران دربین تربیت بدنی استان های کشور، بیان داشت: در تربیت مربی موفق بوده ایم و نیازی به تامین مربی از بیرون مجموعه نداریم، در زمینه پرورش داور نیز وضعیت همینگونه است و نکته قابل تامل آن است که خواهران از برادران فعال تر بوده اند.
رنجبر با اشاره به ضرورت تجهیزامکانات ورزشی درسطح حوزه و پایگاه های بسیج گفت: به‌ازای هر حوزه مقاومت بسیج، بالغ بر۵۰ میلیون ریال اقلام ورزشی درنظرگرفته ایم که برای جلوگیری ازاتلاف وقت بسیجیان محترم، تخصیص و تحویل اقلام حوزه ها به نواحی و براساس جدول زمانبندی صورت خواهد گرفت.
وی درپایان با اشاره به توجه سپاه تهران به ورزش بانوان، پیرامون فعالیت حرفه ای بانوان افزود: ۱۵تا ۱۶تیرماه بانوان بسیجی تهران با حجاب برتر به سمت قله توچال از مقر روح الله، کوه‌پیمایی انجام خواهند داد، فتح قله توچال حاوی پیامی است مبنی بر اینکه حجاب به هیچ عنوان محدودیت نیست.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32