کد خبر: 9789
17/06/12 - 8:30 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، خانم مریم سپهوند در جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته حجاب و عفاف که با حضور نمایندگان نهادهای عضو کمیته حجاب برگزار شد، اظهار داشت: هفته حجاب از از ۱۷ خرداد، آغاز و تا ۲۴ این ماه ادامه دارد که در آن برنامه های حجاب و […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، خانم مریم سپهوند در جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته حجاب و عفاف که با حضور نمایندگان نهادهای عضو کمیته حجاب برگزار شد، اظهار داشت: هفته حجاب از از ۱۷ خرداد، آغاز و تا ۲۴ این ماه ادامه دارد که در آن برنامه های حجاب و عفاف با معرفی الگوی زن هم تراز انقلاب اسلامی برگزار می شود.
وی با بیان اینکه حجاب تنها مختص به زنان نیست؛ بیان داشت: امروز باید با روشنگری ابعاد مختلف حجاب برای همه اقشار، نسبت به ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه گام برداریم.
مسئول بسیج جامعه زنان استان لرستان با اشاره به تأثیر حجاب بر تحکیم بنیان خانواده تصریح کرد: بی شک ارائه برنامه های با محتوا در مورد حجاب می تواند در اشاعه این فرهنگ در جامعه موثر باشد.
سپهوند یا بیان اینکه در هفته حجاب و عفاف نشست ها و کارگروه های مختلف حجاب با حضور مبلغان و طلاب برای آحاد جامعه برگزار می شود، خاطر نشان کرد: راهپیمایی ۲۱ تیرماه با محوریت حجاب از برنامه های بسیج جامعه زنان در هفته حجاب و عفاف است.

سپهوند در ادامه از تولید برنامه برای شبکه های مجازی و بیان جایگاه حجاب و عفاف خبر داد و گفت:طلاب و مبلغان در تولید محتوای حجاب برای شبکه های مجازی نقشی پررنگ دارند.
در ادامه مدیرکل امور بانوان استانداری از برگزاری نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی در هفته حجاب و عفاف خبر داد و بیان داشت:برگزاری کارگاههای آموزشی حجاب در مناطق حاشیه ای ،مسابقات کتابخوانی و نشست های پرسش و پاسخ از دیگر برنامه های هفته حجاب و عفاف در استان است.

خانم لیلا سلاحورزی در پایان بیان داشت:امید می رود دستگاههای عضو کارگروه حجاب و عفاف علاوه بر برنامه های درون سازمانی برنامه های قوی برون سازمانی را نیز را به مخاطبان ارائه دهند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32