کد خبر: 9770
17/06/07 - 9:04 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از aboutislam، بار دیگر در آمریکا یک زن مسلمان قربانی اسلام‌هراسی شد. در یکی از آخرین حوادث اسلام‌هراسی در شهر کلمبوس واقع در ایالت اوهایو، یک زن مسلمان محجبه به طرز وحشیانه‌ای مورد ضرب و شتم یک مرد سفیدپوست قرار گرفت. جنیفر نمر، مدیراجرایی شورای روابط اسلامی […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از aboutislam، بار دیگر در آمریکا یک زن مسلمان قربانی اسلام‌هراسی شد. در یکی از آخرین حوادث اسلام‌هراسی در شهر کلمبوس واقع در ایالت اوهایو، یک زن مسلمان محجبه به طرز وحشیانه‌ای مورد ضرب و شتم یک مرد سفیدپوست قرار گرفت.

جنیفر نمر، مدیراجرایی شورای روابط اسلامی آمریکایی (کایر) در یک کنفرانس خبری در این باره گفت: این زن مسلمان قصد داشته در یک مشاجره میان یک زن سومالیایی و یک مرد سیاه پوست مداخله کرده که یکدفعه مرد سفید پوست به او حمله ور شده و او را به شدت مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد.

رحما وارسام که طبق گزارش‌ها قصد داشته از یک زن مسلمان دیگر در برابر آزار و اذیت و مزاحمت حمایت کند، به شدت توسط فرد مهاجم مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد به طوری که از شدت ضربات وارده بیهوش شده، دچار شکستگی در ناحیه صورت و از دست دادن چند دندان می‌شود. به گفته قربانی فرد حمله کننده پیش از تهاجم، فریاد زده «شما همه باید به آفریقا برگردانده شوید!»

به گفته شاهدان پلیس با فرد مهاجم صحبت کرده، بدون اینکه او را به خاطر جرم مرتکب شده بازداشت کند. گفته می‌شود که این فرد صحبت‌های نژادپرستانه دیگری نیز به همسایگان خود گفته است. این درحالی است که زن مسلمان ۴۰ ساله هنوز در بیمارستان ریورساید در کلمبوس بستری می‌باشد، ۴ دندان خود را از دست داده، چهره او به شدت متورم بوده و دچار شکستگی، بریدگی و کبودی‌های متعددی می‌باشد.

در این میان لیندا سارسور فعال مسلمان آمریکایی با ایجاد یک صفحه اینترنتی، خواستار جمع آوری کمک‌های مردمی برای هزینه‌های درمانی قربانی شده است.

سارسور در صفحه فیس بوک خود نوشت: ما با همکاران محلی و حقوقی در تلاش هستیم حق رحما را بگیریم، در این فاصله از شما می‌خواهیم هر چه می‌توانید کمک کرده و به خواهر مسلمان‌مان نشان دهیم که نباید نگران چیزی باشد و ما همه جانبه از او حمایت می‌کنیم. آن کسی که مرتکب این جنایت شده را نیز فراموش نکرده و او به سزای اعمالش خواهد رسید.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32