کد خبر: 9599
17/01/22 - 10:48 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری رسا، شرکت‌کنندگان در راهپیمایی همبستگی با حجاب در شهر آلن تاون ایالت پنسیلوانیای آمریکا بنرهایی در دست داشتند که بر روی آن‌ها «عشق برنده می‌شود» و «فقط یک نژاد؛ نژاد انسانی» نوشته شده بود. این راهپیمایی با هدف آگاه کردن مردم آمریکا و موضع‌گیری علیه […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری رسا، شرکت‌کنندگان در راهپیمایی همبستگی با حجاب در شهر آلن تاون ایالت پنسیلوانیای آمریکا بنرهایی در دست داشتند که بر روی آن‌ها «عشق برنده می‌شود» و «فقط یک نژاد؛ نژاد انسانی» نوشته شده بود.

این راهپیمایی با هدف آگاه کردن مردم آمریکا و موضع‌گیری علیه حملاتی که علیه زنان مسلمان به خاطر داشتن حجاب صورت می‌گیرد، برگزار شد.

«شهیده قاضی»، زن مسلمان آمریکایی در این باره گفت: زنان مسلمان می‌خواهند صدایشان شنیده شود. تصورات نادرست زیادی در مورد حجاب وجود دارد.

وی افزود: برای زنان مسلمان آمریکا، حجاب یک تحمیل نیست بلکه آزادی انتخاب است. برخلاف تصورات موجود، حجاب مانع از انجام هیچ کاری نمی‌شود.

به نوشته ایکنا، «تام اولریچ»، عضو کلیسای شهر «بتلهم» پنسیلوانیا هم گفت: آمریکا کشور مهاجران است؛ کشوری که انواع فرهنگ‌ها و نژادها در آن حضور دارند و مردم باید به آن احترام بگذارند و از آن حمایت کنند.

وی تأکید کرد: حمایت از ارزش‌ها و همبستگی با زنان مسلمان مسئله بسیار مهمی است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32