ین بار اسلام هراسی در انگلیس؛

حمله به دختر محجبه در رستورانی در لندن

کد خبر: 9575
17/01/17 - 8:55 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه» به نقل از ukheadlines، به گفته یک سازمان ضدنژادپرستی در انگلستان، دختر مسلمانی که برای صرف شام به یک غذاخوری در لندن رفته بود، به خاطر حجابش توسط یکی از مشتریان مورد حمله قرار گرفت. این دختر مسلمان که با دوستانش […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه» به نقل از ukheadlines، به گفته یک سازمان ضدنژادپرستی در انگلستان، دختر مسلمانی که برای صرف شام به یک غذاخوری در لندن رفته بود، به خاطر حجابش توسط یکی از مشتریان مورد حمله قرار گرفت.

این دختر مسلمان که با دوستانش در حال صرف غذا بوده است یک دفعه توسط یکی از مشتریان دیگر رستوران متهم به «کشتن مردم» شده و کار از درگیری لفظی گذشته و فرد مهاجم به او حمله می‌کند.

در این حادثه که در یک غذاخوری در محله همراسمیت در غرب لندن رخ داده است، مرد مهاجم کت دختر جوان را گرفته و سپس سعی می‌کند او را کشان کشان از غذاخوری بیرون بیاندازد. کار به جایی می‌رسد که مشتریان دیگر و دوستانش دخالت می‌کنند و کارمندان رستوران مجبور می‌شوند با پلیس تماس بگیرند.

به گفته گروه حقوق بشر «مقاومت در برابر نژادپرستی» این دختر مسلمان از اهالی منچستر بوده است. گروه اکنون قصد دارند در اعتراض به این حادثه تظاهراتی در میدان لیریک در همراسمیت برپا کنند.

گفته می‌شود در پی رفراندوم خروج انگلیس از اتحادیه اروپا در ماه ژوئن سال گذشته تاکنون درصد بروز حوادث نژادپرستانه و اسلام‌هراسی در این کشور افزایش قابل توجهی نشان می‌دهد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32