کد خبر: 9515
17/01/02 - 9:18 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” حوزه” ، حجت الاسلام علی معبودی، در جمع روحانیون و طلاب حلقه های صالحین شهرستان بویین زهرا که درسالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی این شهر برگزارشد اظهارکرد: دشمنان با استفاده از جنگ نرم و تحریم‌ها در راه ضربه زدن به نظام، جوانان و مقابله با […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” حوزه” ، حجت الاسلام علی معبودی، در جمع روحانیون و طلاب حلقه های صالحین شهرستان بویین زهرا که درسالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی این شهر برگزارشد اظهارکرد: دشمنان با استفاده از جنگ نرم و تحریم‌ها در راه ضربه زدن به نظام، جوانان و مقابله با جمهوری اسلامی بر آمده‌اند، اما خوشبختانه با هدایت‌های رهبری معظم انقلاب نقشه‌های دشمن به شکست منجر شده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین خاطرنشان کرد: آسایش و امنیت کنونی کشور در میان ناامنی منطقه، مرهون تدبیر رهبری است و دشمنان باید بدانند که آرزوی ضربه زدن به ایران اسلامی را به گور می‌برند. در جنگ تحمیلی هشت سال دفاع مقدس نیز حضور گسترده و وحدت مردم در جبهه و هدایت‌های رهبری باعث پیروزی انقلاب اسلامی شد.

وی افزود: امروز دشمن در همه صحنه ها به ویژه با وسایل ارتباطی از جمله ماهواره و شبکه های اجتماعی در صدد تخریب جامعه و جوانان هستند ، لذا خانواده و والدین با آگاهی کامل و تقوای الهی فرزندان خود را در این عرصه آگاه نمایند.

حجت الاسلام معبودی تصریح کرد: ماهواره بر بحث حجاب و عفاف، سست شدن پایه های اعتقادی و دینی در بین خانواده ها تاثیر منفی داشته و باعث به خطرافتادن کانون خانواده می شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین عنوان داشت: با توجه به تاکیدات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری نباید از دشمن بیرونی ترسید، بلکه باید از تفرقه و چندگانگی که در ملت ایجاد می‌شود، اجتناب کرد.

وی خاطرنشان کرد: روحانیونی که با حلقه های صالحین در ارتباط هستند تلاش نمایند که برنامه ها را منحصر و محدود در یک برنامه و فعالیت خاص نکنند، بلکه به عنوان مثال در بحث جوانه های صالحین علاوه بر آموزشهای دینی، عقیدتی به آموزش های هنری، علمی، ورزشی و سبک زندگی اسلامی نیز توجه ویژه داشته باشند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32