کد خبر: 948
15/05/13 - 8:09 ق.ظ

یک شهروند تازه مسلمان اهل دانمارک حجاب را مانند یک مروارید در صدف توصیف کرد و با اشاره به ارزش حجاب و پوشیدگی، آن را یک افتخار برای زن مسلمان دانست.

زن مسلمان
به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایرنا، این بانو که همراه همسر ایرانیش برای حضور در برنامه ‘با نوای کاروان’به سقز آمده بود افزود: من زمانی که در دانمارک بودم و نشریات آنجا در قالب کاریکاتور به حضرت محمد(ص) اهانت کردند بارها اعتراض کردم و در برابر آنها ایستادم و مردم را دعوت کردم که این کار خلاف اخلاق است.

وی که اسم سمیرا را برای خود انتخاب کرده است با بیان اینکه با شناخت دین اسلام تحول عظیمی در زندگیم رخ داد یادآور شد سالها بود خلاف جریان راه راست حرکت می کردم تا اینکه به اسلام گرویدم و یکی از ثمرات حجاب برای من آرامشی بود که هرگز فراموش نخواهم نکرد.

در این برنامه که روز دوشنبه در راستای اجلاسیه پیشمرگان مسلمان کُرد با حضور هنرمندان تئاتر و سینمای کشور، مردم و مسوولان در آموزشکده فنی و مهندسی سقز برگزار شد، مجری برنامه هفت ترانه در شبکه سه سیما، محمد اسکندی مجری گری کرد، مرشد نقال محمد معجونی به اجرای برنامه پرداخت و بهرام پاییز موسیقی، ستار بهرامی و محمود آزش سرود ایران و ای یاردبستانی خواندند.

در این برنامه۳ ساعته، یوسف بختیاری تئاتر دفاع مقدس و رضا هماتی، تئاتر عروسکی بر روی صحنه برد و ماشاالله شاه مرادی زاده از بازیگران فیلم معراجی ها نیز در جمع حضور داشت.

سرهنگ حق رضا نادر پناه جانشین فرمانده سپاه شهرستان سقز در این مراسم با بیان اینکه سقز ۱۲۳ شهید پیشمرگ مسلمان کُرد تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است یادآور شد: امروز دشمنان ما با انواع توطئه در صدد برهم زدن اتحاد و همدلی ملت بزرگ ایران اسلامی هستند که این دسیسه آنان با هوشیاری مردم و اتحادی که بین آنان وجود دارد خنثی شده است.

سقز در ۱۹۰ کیلومتری شمال غربی سنندج واقع شده است.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32