کد خبر: 9458
16/12/22 - 9:15 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از patch، در ادامه حملات اسلام‌هراسی علیه مسلمانان آمریکا، حجاب یک زن کارمند دولتی مسلمان در ایالت نیوجرسی در مرکز توسعه نیوآرک از سرش کشیده شده و او توسط یک کارفرمای مرد سفیدپوست مورد توهین و تحقیر قرار گرفت. به گفته مقامات شهری، یک کارفرمای مرد سفید […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از patch، در ادامه حملات اسلام‌هراسی علیه مسلمانان آمریکا، حجاب یک زن کارمند دولتی مسلمان در ایالت نیوجرسی در مرکز توسعه نیوآرک از سرش کشیده شده و او توسط یک کارفرمای مرد سفیدپوست مورد توهین و تحقیر قرار گرفت.

به گفته مقامات شهری، یک کارفرمای مرد سفید پوست در این مرکز، یک زن مسلمان سیاه پوست را مورد تمسخر و اهانت کلامی قرار داده، سپس حجاب او را از سرش کشیده و بر زمین انداخته است.

سخنگوی سازمان کار و توسعه نیروی کار ایالت نیوجرسی اعلام کرد : در شرایطی که خشونت علیه مسلمانان در سرتاسر آمریکا رو به افزایش هستند، جرایم نفرت محوری مانند این مورد باید به صورت ماهیت واقعی‌شان شناسایی شده و به شدیدترین شکل ممکن مورد مجازات قرار بگیرند.

وی افزود: فضای خشونت‌آمیز ضدمسلمانان در هفته‌های اخیر به حد انفجار رسیده و چیزی جز تراژدی، درد و تفرقه میان مردم برجای نگذاشته است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32