کد خبر: 9358
16/12/06 - 9:15 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از nydailynews ، یک پلیس زن مسلمان و محجبه در شهر نیویورک آمریکا همراه با پسر نوجوانش مورد هجوم یک فرد متعصب و نژادپرست قرار گرفت. این حمله هنگامی رخ داد که امل السوکاری، پلیس دارنده مدال شجاعت نیویورک، در خارج از ساعت کاری، پسر ۱۶ ساله‌اش […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از nydailynews ، یک پلیس زن مسلمان و محجبه در شهر نیویورک آمریکا همراه با پسر نوجوانش مورد هجوم یک فرد متعصب و نژادپرست قرار گرفت.

این حمله هنگامی رخ داد که امل السوکاری، پلیس دارنده مدال شجاعت نیویورک، در خارج از ساعت کاری، پسر ۱۶ ساله‌اش را در شهر همراهی می‌کرد. وی زمانی که اتومبیلش را پارک کرده و به محل باز می‌گردد متوجه می‌شود که یک مرد سفید پوست ۳۰ ساله به پسرش حمله کرده است و او را هل می‌دهد. پلیس محجبه به مظنون نزدیک می‌شود، اما فرد مهاجم با جملات اهانت آمیز، او را داعشی خطاب کرده و تهدید می‌کند که گلویش را می‌برد! سپس به او می‌گوید که به کشورش بازگردد!

امل السوکاری افسر پلیس زن مسلمان، محجبه، بومی نیویورک و مادر ۵ فرزند است. او در آوریل ۲۰۱۴ به خاطر نجات جان یک پیرمرد و یک دختربچه از میان شعله‌های آتش یک ساختمان در حال سوختن، از شهردار نیویورک مدال شجاعت دریافت کرده است.

از زمان انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا، جرایم و حوادث اسلام‌هراسی و نفرت محور در سرتاسر آمریکا به شدت افزایش یافته‌اند.

پنج شنبه شب گذشته نیز سه مرد سفید پوست در حالت مستی، درحالی که نام دونالد ترامپ و شعارهای ضداسلامی را با صدای بلند فریاد می‌زدند، به یک دانشجوی دختر محجبه حمله کردند و سعی در کشیدن حجاب او داشته‌اند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32