کد خبر: 9247
16/11/13 - 9:54 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایرنا” ، در این غرفه ۶۰ اثر از هشت طراح لباس ایرانی با معیارهای اسلامی و به همت موسسه توسعه هنرهای معاصر و با همکاری کارگروه ساماندهی مد و لباس ارائه شده است. به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس، این طراحان با […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایرنا” ، در این غرفه ۶۰ اثر از هشت طراح لباس ایرانی با معیارهای اسلامی و به همت موسسه توسعه هنرهای معاصر و با همکاری کارگروه ساماندهی مد و لباس ارائه شده است.
به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس، این طراحان با آثاری در قالب چادر، پوشش سر، مانتو اجتماع، مانتو مجلسی و لباس مجلسی و طرح های متفاوت و کاربرد گوناگون شرکت کرده اند.
در این نمایشگاه طرح ‌هایی از موسسه‌های حجاب برتر، ایران زمین، بی بی جانا، ایران زمین، بلندی، نورا، چرم پارس ارائه شده است.
این نمایشگاه دو روزه که دارای بیش از ۶۰ غرفه است، شامل محصولات حلال مانند مواد غذایی، بخش گردشگری، مد و لباس ایرانی اسلامی خدمات مالی‌ و تدارکاتی است.
غرفه ایران در فضائی بسیار هنری و با طرح معماری ایرانی و به همت موسسه توسعه هنرهای معاصر تهران و براساس فراخوان قبلی و ارزیابی اثار متقاضیان برپاشده است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32