کد خبر: 9233
16/11/13 - 9:19 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” رسا” ، در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و رسانه، کتاب «مهدیه و لباس‌های سخن‌گو»، داستانی پیرامون چرایی حجاب ویژه دختر بچه‌ها است که رویکرد و محوریت اصلی این کتاب آشنایی با جبهه فرهنگی خود جوش محجبه‎ها است. نویسنده در ابتدای این کتاب نوشته است: […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” رسا” ، در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و رسانه، کتاب «مهدیه و لباس‌های سخن‌گو»، داستانی پیرامون چرایی حجاب ویژه دختر بچه‌ها است که رویکرد و محوریت اصلی این کتاب آشنایی با جبهه فرهنگی خود جوش محجبه‎ها است.

نویسنده در ابتدای این کتاب نوشته است: نخستین خیریه فرهنگی با عنوان جبهه فرهنگی خود جوش محجبه‌ها به همت عده ای از جوانان طلبه و دانشجو با هدف تولید و پخش محصولات فرهنگی طراز انقلاب اسلامی و پخش رایگان این محصولات در بین کودکان و نوجوانان تحت عنوان نذر فرهنگی شکل گرفته است.

با توفیق خداوند تا به حال بیش از ده هزار محصول فرهنگی مختلف و متنوع به صورت رایگان در بین کودکان و نوجوانان توزیع شده است.

منابع مالی ما کمک‌های خود اعضا و بعضی اوقات و به ندرت کمک‌های افراد خیر خواهد بود.

اگر می‌خواهید این فعالیت‌های بسیار موثر و مهم فرهنگی ادامه پیدا کند باید کمک و یاریمان کنید وگرنه پس از مدتی مانند بسیاری از فعالیت‌ها خوب فرهنگی شاهد تعطیلی کار خواهیم شد برنامه بعدی ما ان شاءالله توزیع مقنعه‌ای بسیار زیبا و شکیل بین دختران هشت تا دوازده سال است.

شما می‌توانید با سهیم شدن دز این طرح گامی بزرگ و ارزنده در جهت تشویق به حجاب در سطح جامعه و بین کودکان و نوجوانان بردارید.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32