کد خبر: 9199
16/11/08 - 8:57 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛به نقل از خبرگزاری “ایسنا” ، مهرداد پهلوان‌زاده؛ رئیس فدراسیون شطرنج ، معتقد است که اعتراض شطرنج‌بازان به مسئله حجاب در مسابقه‌های قهرمانی زنان جهان به نفع ایران بوده است. وی در بازدید از غرفه ایسنا در نمایشگاه مطبوعات اظهار کرد: مشکلی که در وضعیت مطبوعات وجود دارد، این است […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛به نقل از خبرگزاری “ایسنا” ، مهرداد پهلوان‌زاده؛ رئیس فدراسیون شطرنج ، معتقد است که اعتراض شطرنج‌بازان به مسئله حجاب در مسابقه‌های قهرمانی زنان جهان به نفع ایران بوده است.

وی در بازدید از غرفه ایسنا در نمایشگاه مطبوعات اظهار کرد: مشکلی که در وضعیت مطبوعات وجود دارد، این است که مردم کمتر به اخبار خصوصاً در بخش روزنامه‌ها توجه می‌کنند. این گونه نمایشگاه‌ها باعث می‌شود که علاقه‌مندان بیشتر شوند و باید از این دست نمایشگاه‌ها برگزار شود زیرا باعث آشتی مردم با اخبار می‌شود.

پهلوان‌زاده درخصوص برگزاری مسابقه‌های قهرمانی زنان جهان نیز گفت: هم‌اکنون وارد مرحله پیشرفته‌تری شدیم و قرارداد با فدراسیون جهانی شطرنج فیده تنظیم کردیم. مسابقه‌ها سه روز عقب افتاد و با تاخیر برگزار می‌شود. بحث کنترل دوپینگ نیز توسط فدراسیون پزشکی ورزشی ایران و تحت نظارت فدراسیون جهانی انجام می‌شود.

وی ادامه داد: اعتراض برای بحث حجاب بود اما این اعتراض‌ها باعث شد که مسابقه‌های ما بیشتر دیده شود و در اصل به نفع ما بود زیرا تمام دنیا به مسابقه‌های قهرمانی زنان جهان توجه کردند. خوشبختانه فیده نیز از ما حمایت کرد و هر بازیکنی که معترض باشد می تواند در مسابقه‌ها شرکت نکند زیرا نفرات جایگزین زیادی هستند که بخواهند در مسابقه‌ها حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: درخصوص اسپانسر نیز فعالیت‌هایی را انجام داده‌ایم و به زودی شاهد حامیان مالی خوب در فدراسیون خواهیم بود. تاکنون از ابتدای سال ۹۵ یازده اعزام داشته‌ایم که این باعث می‌شود ما هزینه‌های زیادی را متحمل شویم.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32