معاون سازمان تبلیغات اسلامی سبزوار

نقطه اصلی نهادینه کردن حجاب نهادهای آموزشی هستند

کد خبر: 9173
16/11/03 - 9:52 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایرنا “، حجت الاسلام سید جواد موسوی هوایی در جمع خبرنگاران در سبزوار افزود: باید در نهادهای دولتی از ارائه خدمات به افراد بدحجاب دوری شود و در استخدامی دستگاههای اجرایی نیز به موضوع عفاف و حجاب بیش از پیش توجه شود. وی ادامه داد: […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایرنا “، حجت الاسلام سید جواد موسوی هوایی در جمع خبرنگاران در سبزوار افزود: باید در نهادهای دولتی از ارائه خدمات به افراد بدحجاب دوری شود و در استخدامی دستگاههای اجرایی نیز به موضوع عفاف و حجاب بیش از پیش توجه شود.

وی ادامه داد: امر حجاب و عفاف دو بخش اساسی دارد بخش زیربنایی و درونی آن عفاف و بخش روبنایی و بیرونی آن حجاب است که حجاب باید متصل به عفاف باشد.
معاون سازمان تبلیغات اسلامی همچنین گفت: با مروجان بدحجابی و ابتذال در جامعه که خلاف قانون حرکت می کنند برخورد شدید می شود.
وی افزود: این افراد با هدف مشخص با بدحجابی در جامعه ظاهر می شوند و با فساد مضاعف قصد تخریب و فتنه انگیزی دارند.
حجت الاسلام موسوی ادامه داد: در کنار اقدام انتظامی کار فرهنگی اهمیت دارد که خود مردم با لطف و مهربانی به افراد بدحجاب تذکر بدهند.
وی گفت: فشار اجتماعی صحیح و حرکت دهنده از سمت مردم نقش مهمی در جلوگیری از بدحجابی در جامعه دارد.
او افزود: این فشار اجتماعی خود مردم هستند که باید متوجه خطر تهدید نسل جوان و هجمه فرهگی دشمن باشند و با تربیت صحیح فرزندان بر اساس فرهنگ اسلامی نقشه دشمن را خنثی کنند.

معاون پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: نهادینه کردن عفاف و حجاب همچنین نیاز به کار فرهنگی در نهادهای مرتبط با نسلهای آینده دارد.
وی افزود: در سیاستگذاری کلان و جامع سازمان تبلیغات اسلامی، اداره اوقاف و امور خیریه، حوزه های علمیه و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وظیفه ها مشخص و فعالیتهای مثبتی در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب انجام شده است.
سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32