کد خبر: 9139
16/11/01 - 9:49 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از “فارس” ، تجمع مردمی مقابل دادسرای قزوین در حمایت از اقدامات دادستانی و نیروی انتظامی در طرح برخورد با تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان البسه نامتعارف صورت گرفت. طی هفته گذشته ایرج محمدی رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان قزوین در نشست خبری با موضوع اجرای طرح […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از “فارس” ، تجمع مردمی مقابل دادسرای قزوین در حمایت از اقدامات دادستانی و نیروی انتظامی در طرح برخورد با تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان البسه نامتعارف صورت گرفت.

طی هفته گذشته ایرج محمدی رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان قزوین در نشست خبری با موضوع اجرای طرح جمع‌آوری لباس‌های نامتعارف توسط پلیس امنیت عمومی در قزوین اظهار داشت: افرادی که از مصرف‌کنندگان لباس‌های نامتعارف هستند با آن‌ها برخورد قانونی می‌شود.

گفتنی است، گشت‌های ارشاد استان قزوین برای ایجاد امنیت و آرامش در این استان با هنجارشکنان و افرادی که حجاب اسلامی را رعایت نمی‌کنند، برخورد جدی و قاطع می‌کند.

قزوین شهر دارالمؤمنین بوده و افرادی که ارزش‌های اسلامی و دینی را زیر سؤال می‌برند با آن‌ها برخورد قضایی و قانونی می‌شود.

همچنین توزیع‌کنندگان و مصرف‌کنندگان البسه‌های نامتعارف که نشان از فرهنگ غرب و ترویج آن دارد، زیر ذره‌بین دستگاه قضا و پلیس امنیت عمومی هستند.

یادآور می‌شود، تجمع‌کنندگان با در دست داشتن دست نوشته‌هایی همچون «تولید، توزیع و استفاده از پوشش‌های نامناسب ممنوع»، «حجاب زن،‌ تکریم زن است»، «دادستان انقلابی، نیروی انتظامی تشکر تشکر»، «زندگی عفیفانه، استحکام خانواده» حمایت خود را اعلام کردند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32