کد خبر: 9114
16/10/30 - 9:40 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) ، سردار حسین سلامی، جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، در کنگره ۲۳۰۰ شهید شهرستان خمینی‌شهر، با اشاره به برگزاری کنگره ملی شهدای خمینی‌شهر، اظهار کرد: تقدیم ۲۳۰۰ شهید شهرستان خمینی‌شهر، مظهر فضائل است. وی افزود: شهیدان مناطق مختلف، بیانگر و نشان […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) ، سردار حسین سلامی، جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، در کنگره ۲۳۰۰ شهید شهرستان خمینی‌شهر، با اشاره به برگزاری کنگره ملی شهدای خمینی‌شهر، اظهار کرد: تقدیم ۲۳۰۰ شهید شهرستان خمینی‌شهر، مظهر فضائل است.
وی افزود: شهیدان مناطق مختلف، بیانگر و نشان دهنده معرفت، ایمان، اخلاص، وفاداری و فداکاری آحاد مردم آن منطقه نسبت به ارزش‌های الهی و اسلامی است.
وی اظهارکرد: امام خمینی(ره) ما را با مفاهیم ارزشمندی همچون جهاد، شهادت، عزت، آزادی، استقلال و کرامت آشنا و با حرکت بزرگ خود، راه مبارزه با ظلم را به ما آموختند و اسلام را احیا کردند.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: امام خمینی(ره) فضائل و مکارم اهل بیت(ع) را در متن زندگی مردم ایران و جهان اسلام جاری و نهادینه کردند.
سردار سلامی با بیان اینکه مقام معظم رهبری باعث گسترش نفوذ انقلاب اسلامی، بیداری مسلمانان شده‌اند، ادامه داد: ایشان سبب عزت کشور شدند و انقلاب اسلامی را به عنوان یک قدرت موثر در تحولات منطقه و جهان معرفی کردند.
وی در ادامه تصریح کرد: اکنون برای مقابله با دشمن در هیچ سطحی نگرانی نداریم، زیرا امروز ایران به برکت خون شهدا به صورت مقتدر به مسیر خود ادامه می‌دهد و امن‌ترین کشور جهان نیز قلمداد می‌شود.
وی ادامه داد: آن چه که امروز باید نسبت به آن هشیار بود، توطئه پیچیده و تلاش دشمن برای نفوذ در قلب‌ و ذهن‌ مردم با هدف سست کردن باورها، اندیشه، تفکر و ارزش‌ها است؛ توطئه‌ای که می‌خواهد نماز و حجاب را از جامعه ما بگیرد.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: امروز فضای تنفس استعمار در سرزمین‌های اسلامی تنگ شده است، زیرا سرزمین‌هایی که روزی در آن‌ها برای مقامات غربی فرش قرمز پهن می‌کردند، امروز میدان جهاد برای مسلمانان شده است و مسلمانان نیز از جاهلیت مدرن بیدار شده‌اند.
سردارسلامی با اشاره به این سخن امام علی(ع) که فرمودند« اگر ملتی لباس جهاد را از تن بیرون کند خداوند بر اندام او لباس ذلت می‌پوشاند»، گفت: لباس جهاد، ضامن حفظ و سلامت مسلمانان است.
وی با اشاره به توطئه‌ها و فتنه‌های متعدد دشمن علیه انقلاب اسلامی، ادامه داد: یکی از این توطئه‌های دشمن، جنگ تحمیلی بود که در واقع این جنگ توسط قدرت‌های جهانی برای نابودی انقلاب ترتیب داده شده بود و البته این جنگ آزمون بزرگی برای اسلام و مسلمانان نیز بود.
وی اظهار کرد: دشمن اکنون به دنبال پیاده سازی استراتژی حجاب ستیزی و نماز ستیزی در جامعه است و برهمین اساس باید پرچم دفاع از اسلام را بدست گرفته و بدانیم که آموزه‌های قرآن رمز شکوه و بزرگی ماست.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32