کد خبر: 9027
16/10/18 - 9:13 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه» ، حجت الاسلام سید علی مهدوی نیا، گفت: هرکسی که از خدا و رسول خدا اطاعت کند با خدا سنخیت پیدا می کند و در کنار انبیاء، شهدا و صالحان می نشیند. استاد حوزه علمیه بوشهر، راه ارتباط و داشتن سنخیت با خدا را […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه» ، حجت الاسلام سید علی مهدوی نیا، گفت: هرکسی که از خدا و رسول خدا اطاعت کند با خدا سنخیت پیدا می کند و در کنار انبیاء، شهدا و صالحان می نشیند.
استاد حوزه علمیه بوشهر، راه ارتباط و داشتن سنخیت با خدا را دوری از گناه عنوان کرد و اظهار داشت: اصحاب امام حسین(ع) این سنخیت را در خود ایجاد کرده بودند و این سنخیت به حدی بود که امام حسین(ع) شب عاشورا فرمود«من اصحابی بهتر از شما ندیدم».

وی بر توبه بعد از گناه تاکید کرد و گفت: انسان نباید گناه را سبک بشمارد چرا که راه رسیدن به خدا با گناه و معصیت میسر نمی شود.
حجت الاسلام مهدوی نیا با انتقاد از وضعیت حجاب برخی از خانم ها در جامعه اظهار داشت: آیا خانمی که با این سر و وضع در جامعه اسلامی تردد می کند پیرو زهرا مرضیه(س) است؟! کسی که مرتکب گناهان کوچک می شود ترسی از انجام گناهان بزرگ ندارد.

وی با استناد به فرموده پیامبراکرم(ص) اظهار داشت: هزار و ۴۰۰ سال قبل پیامبر وضع جامعه امروز را بیان کرده بودند که در آینده خانم هایی در جامعه اسلامی می آیند که در ظاهر می گویند ما مسلمان هستیم و برنامه های دینی دارند، آنها زنانی هستند که در عین حالی که لباس پوشیدند، اما برهنه هستند؛ به قول امام صادق(ع) این خانم ها هرگز بوی بهشت را استشمام نمی کنند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32