کد خبر: 8839
16/09/15 - 10:14 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، پروژه نمایش فیلم مستندی با عنوان «حجاب برای یک روز»،در تئاتر مدنی روچستر واقع در جنوب شرقی ایالت مینه‌سوتای آمریکا برگزار شد. فیلم سینمایی نمایش داده شده در این گردهمایی، فیلم مستندی درباره چهار زن غیرمسلمان آمریکایی است که تصمیم می‌گیرند […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، پروژه نمایش فیلم مستندی با عنوان «حجاب برای یک روز»،در تئاتر مدنی روچستر واقع در جنوب شرقی ایالت مینه‌سوتای آمریکا برگزار شد. فیلم سینمایی نمایش داده شده در این گردهمایی، فیلم مستندی درباره چهار زن غیرمسلمان آمریکایی است که تصمیم می‌گیرند به مدت ۲۴ ساعت حجاب به سر کنند. از دیگر برنامه‌های این همایش یک روزه، نمایشگاه عکاسی و بحث آزاد است.

رجینا مصطفی، از جامعه میان ادیانی گفتمان درباره اسلام گفت: این پروژه تنها درباره نشان دادن حجاب نیست بلکه قصد ما از نمایش این فیلم این است که زنان تصویر متفاوتی از خودشان ببینند. این فیلم در عین حال که عناصر تئاتری دارد، مفرح و خنده دار نیز خواهد بود.

مصطفی در ادامه می‌گوید: امیدوارم مردم با مشاهده این فیلم به این نتیجه برسند که اگر می‌خواهند درباره اعتقادات دینی دیگران قضاوت کنند باید اول خودشان را جای آنان گذاشته و سعی کنند مسائل را از نقطه نظر آن‌ها نیز تجربه کنند.

برپایه این گزارش به نقل از postbulletin.com این گردهمایی یک روزه با سخنرانی‌های کوتاهی در راهروهای تئاتر مدنی آغاز گردید، و نمایشگاه عکس‌های داون سانبورن نیز از دیگر برنامه‌های این همایش بود.

داون سانبورن، هنرمند و عکاس انجمن روچستر و استاد نویسندگی دانشکده فنی، یکی از برگزارکنندگان این گردهمایی است که با همکاری اتحادیه شهری روچستر، این نمایشگاه عکاسی را برگزار کرده است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32