کد خبر: 8798
16/09/15 - 9:42 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از پایگاه خبری «indiatoday»، «نزما خنام»، بانوی ۶۰ ساله بنگلادشی تبار که لباس سنتی اسلامی بر تن داشت، بعد از بستن مغازه خود به همراه همسرش در راه بازگشت به منزل مورد هدف افراد ناشناس در منطقه «جامائیکا هیلز» در نزدیکی نیویورک قرار گرفت و به ضرب […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از پایگاه خبری «indiatoday»، «نزما خنام»، بانوی ۶۰ ساله بنگلادشی تبار که لباس سنتی اسلامی بر تن داشت، بعد از بستن مغازه خود به همراه همسرش در راه بازگشت به منزل مورد هدف افراد ناشناس در منطقه «جامائیکا هیلز» در نزدیکی نیویورک قرار گرفت و به ضرب چاقو کشته شد.
نزما خنام معلم بازنشسته‌ای بود که در سال ۲۰۰۹ همراه همسر و سه فرزندش در شهر نیویورک ساکن شد.

این حادثه تقریبا دو هفته بعد از حادثه کشته شدن امامان بنگلادشی تبار مسجدی در محله «پارک اُزُن» در منطقه کوئینز صورت گرفت.
محمد رحمان، نوه خنام گفت: مهاجمان چیزی از وی به سرقت نبرده‌اند و ما یقین داریم این یک جرم با انگیزه نفرت بوده است و خواستار اجرای عدالت هستیم.
پیشتر در اواسط تیرماه امسال نیز دو نوجوان مسلمان مقابل مسجدی در نیویورک مورد حمله قرار گرفته و زخمی شدند.

چندی قبل از آن نیز ۳ مرد ناشناس مسلح به یک پزشک مسلمان در شهر هیوستون در ایالت تگزاسِ آمریکا حمله و وی را زخمی کردند. این حمله یک روز پس از آن روی داد که یک مرد مسلمان دیگر در مقابل مرکز اسلامی فلوریدا مورد ضرب و شتم قرار گرفت.
طبق گزارش‌های منتشر شده، فعالیت‌های اسلام‌هراسانه در سراسر آمریکا در ماه‌های اخیر به شدت افزایش یافته است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32