کد خبر: 8736
16/08/30 - 11:48 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” خبرگزاری فارس” ،کیوان علیزاده اظهار داشت: کیمیا طی ماه‌های اخیر زحمات و سختی‌های زیادی کشید و تمام این سختی‌ها را به عشق مردم ایران و کشور عزیزمان متحمل شد. وی افزود: پیش از اعزام به المپیک بارها شاهد بودیم که وی برای کسب موفقیت تلاش […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” خبرگزاری فارس” ،کیوان علیزاده اظهار داشت: کیمیا طی ماه‌های اخیر زحمات و سختی‌های زیادی کشید و تمام این سختی‌ها را به عشق مردم ایران و کشور عزیزمان متحمل شد. وی افزود: پیش از اعزام به المپیک بارها شاهد بودیم که وی برای کسب موفقیت تلاش می‌کرد و زمانی که از او درباره انگیزه‌های اصلی وی سوال می‌کردیم، تاکید داشت که به عشق ایران و مردم ایران تلاش می‌کند.

پدر کیمیا علیزاده تصریح کرد: زمانی که وی در المپیک ۲۰۱۶ ریو موفق به کسب مدال شد و دیدیم که مردم و حتی مسؤولان و هنرمندان و ورزشکاران و اقشار مختلف جامعه از این موفقیت شاد هستند، شادی ما نیز دو چندان شد. علیزاده گفت: به طور طبیعی به عنوان پدر یک ورزشکار از موفقیت و سربلندی او خوشحال هستم، اما دلیل اصلی شادی این روزهای ما پیروزی کیمیا و کسب مدال در المپیک نیست.

وی در پاسخ به این پرسش  که چه عاملی او را در این روزها شاد کرده است، بیان داشت: در مرحله نخست اینکه دخترم فردی با حجاب، مومن و معتقد به احکام دین مبین اسلام بوده و همواره واجبات خود را انجام می‌دهد و هیچ زمانی قرآن را از خود دور نکرده و در مسابقات المپیک نیز با حجاب حاضر شد، خوشحال و سربلند هستم.

پدر دارنده مدال برنز المپیک ریو گفت: افتخار می‌کنم که دخترم به نمایندگی از میلیون‌ها بانوی محجبه ایرانی در المپیک با حجاب کامل ظاهر شد و توانست به جهانیان اثبات کند که حجاب برای زنان و دختران ایرانی یک موضوع اعتقادی و قلبی است. علیزاده متذکر شد: همچنین از اینکه دخترم باعث شد دل ملت ایران، رهبری عزیز و فرزانه انقلاب شاد شود و در پیام رهبری عزیزمان دیدیم که به حجاب ورزشکاران زن ایرانی اشاره فرمودند، افتخار می‌کنم.

وی گفت: امیدوارم کیمیا بداند که از این پس چه مسؤولیت سنگینی بر عهده دارد و باید بتواند الگویی برای تمام دختران محجبه ایرانی و حتی دختران و زنان مسلمان باشد. کیوان علیزاده اظهار داشت: اینکه کیمیا توانست به مدال المپیک دست یابد و نخستین ورزشکار دختر ایرانی باشد که به این افتخار دست یافته، کافی نیست و او باید از این پس در حفظ حجاب و حفظ موفقیت‌های کسب کرده بیش از گذشته تلاش کند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32