رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر

توزیع ۳۰۰ بسته موضوعی عفاف و حجاب در ابهر

کد خبر: 8383
16/07/23 - 1:48 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” فارس ” ، حجت‌الاسلام حسن محمدی اظهار کرد: حجاب همواره بخشی عمده از رسالت انبیاء و اولیاء ادیان و علما بوده است به طوری که یکی از وظایف علمای دین و جامعه مقوله عفاف است. وی با اشاره به کارکردهای اجتماعی رعایت حجاب اضافه کرد: […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” فارس ” ، حجت‌الاسلام حسن محمدی اظهار کرد: حجاب همواره بخشی عمده از رسالت انبیاء و اولیاء ادیان و علما بوده است به طوری که یکی از وظایف علمای دین و جامعه مقوله عفاف است.

وی با اشاره به کارکردهای اجتماعی رعایت حجاب اضافه کرد: زن با رعایت حجاب اسلامی، به تهذیب و تزکیه نفس و ملکات نفسانی پرداخته و قرب الهی را فراهم می‌سازد. رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر با بیان اینکه زنان با رعایت حجاب و عفاف علاوه بر تحکیم نظام خانواده افزوده و از انحلال کانون محکم زناشویی جلوگیری و امنیت اجتماعی را فراهم می‌کنند، گفت: حجاب و پوشش اسلامی و به تبع آن، حفظ نظام خانواده تامین‌کننده سعادت آدمی و منشاء قرب الهی هستند.

محمدی در ادامه به وظایف دستگاه‌های فرهنگی در راستای تقویت فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه اشاره کرد و افزود: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر در این زمینه اقدامات متعددی را انجام می‌دهد. وی با اشاره به اینکه طی هفته عفاف و حجاب برنامه‌های مختلفی از جمله تجمع باشکوه مدافعان حریم خانواده در ابهر برگزار شد، اضافه کرد: در همین راستا نشست تخصصی عفاف و حجاب نیز برگزار شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر با بیان اینکه از دیگر اقدامات انجام شده در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب برگزاری گفتمان‎های موضوعی با عنوان عفاف و حجاب بود، افزود: برگزاری این برنامه با استقبال خوبی مواجه شده و برای تاثیرگذاری بیشتر پس از هفته حجاب نیز برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه نمایشگاه موضوعی نیز در پارک پردیس ابهر ویژه بانوان در حال برگزاری است، تصریح کرد: در این راستا مشاوره‌های دینی با موضوع عفاف و حجاب ارائه می‌شود. رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر همچنین از توزیع ۳۰۰ بسته فرهنگی با موضوع عفاف و حجاب نیز خبر داد و بیان کرد: این بسته‌ها شامل بنرها و پوسترهای موضوعی عفاف و حجاب و همچنین موضوعاتی درباره نقش تاثیرگذار رعایت حجاب در سالم‌سازی جامعه بود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32