با حضور شخصیت های حوزوی و دانشگاهی

اجلاس ملی عفاف و حجاب در مشهد برگزار می شود

کد خبر: 8377
16/07/23 - 9:22 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” حوزه ” ، حجت الاسلام و المسلمین محسن دعایی، دبیر کل جبهه فرهنگی عفاف و حجاب با اشاره به برگزاری دومین اجلاس عفاف و حجاب در جوار بارگاه ملکوتی رضوی، گفت: این اجلاس به دو بخش تقسیم می شود، یک بخش پروژه بی نظیر رصدنمای […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” حوزه ” ، حجت الاسلام و المسلمین محسن دعایی، دبیر کل جبهه فرهنگی عفاف و حجاب با اشاره به برگزاری دومین اجلاس عفاف و حجاب در جوار بارگاه ملکوتی رضوی، گفت: این اجلاس به دو بخش تقسیم می شود، یک بخش پروژه بی نظیر رصدنمای ملی عفاف که با ماموریت شناسایی جامع و آثار محصولات انگیزه شده در بعد از انقلاب پیرامون عفاف و حیا می باشد. در این پروژه در ۱۷ اثر شناسایی شد و هزار اثر آن به جشنواره رسید که با بررسی عمیق ۷۰ اثر شایسته تقدیر و به نخبگان فعالان و مردم ارائه خواهدشد .

وی همچنین با اشاره به ارائه نرم افزار جانبی در این اجلاس ادامه داد: در کنار ۱۲ کمیته تخصصی به تعداد موضوعات محصولات نشست های کاملا علمی با گفتگوی آزاد و اساتید برگزار می شود. وی تاکید کرد: این اجلاس با سایر همایش ها کاملا متفاوت است وصرفاً تشریفاتی نیست، بلکه یک کارگاه علمی است، به طوری که تمام فعالان صاحب اثر با مشارکت یکدیگر در وضعیت شناسی جامعه در تولید علمی فرهنگی و عفاف و حجاب فعال هستند و به تبادل نظر می پردازند.

حجت الاسلام و المسلمین دعایی افزود: آیت الله علم الهدی، حجت الاسلام و الملسلمین سید ابراهیم رئیسی، حجت الاسلام و المسلمین غلامی، وحید جلیلی، حسن رحیم پور ازغدی ، دکتر بانکی پور، سردار جعفری درمراسم افتتاحیه و اختتامیه سخنرانی خواهند کرد. گفتنی است، دومین اجلاس عفاف حجاب چهارشنبه ۳۰تیرماه جاری در محل دانشگاه فرهنگیان افتتاح می شود و روز پنجشنبه ۳۱تیرماه جاری در سالن قدس حرم رضوی مراسم اختتامیه برگزار خواهد شد، همچنین روز جمعه نشست تخصصی “چه باید کرد؟!” در دانشگاه فرهگیان شهید بهشتی برگزار می شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32