کد خبر: 8295
16/07/14 - 12:44 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از “حوزه” ، به همت معاونت تربیتی فرهنگی جامعه الزهرا(س) همزمان با هفته عفاف و حجاب، مسابقه بزرگ مدافعان حریم در قم برگزار می شود. معصومه ظهیری گفت: اداره کل امور فرهنگی در راستای بزرگداشت روز عفاف و حجاب، به برگزاری مسابقه بزرگ فرهنگی با عنوان مدافعان […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از “حوزه” ، به همت معاونت تربیتی فرهنگی جامعه الزهرا(س) همزمان با هفته عفاف و حجاب، مسابقه بزرگ مدافعان حریم در قم برگزار می شود.

معصومه ظهیری گفت: اداره کل امور فرهنگی در راستای بزرگداشت روز عفاف و حجاب، به برگزاری مسابقه بزرگ فرهنگی با عنوان مدافعان حریم اقدام می کند.

وی با اشاره به اینکه حریم خانواده، زن، حجاب و عفاف امروزه مورد بیشترین هجمه از سوی دشمنان اسلام و نظام قرار دارد، افزود: همان گونه که مدافعان حرم در جنگ سخت با جان خود از حرم اهل بیت (علیهم السلام) دفاع می کنند، مدافعان حریم نیز دغدغه مندانه با زبان، قلم، علم و هنر خود به عرصه دفاع از حریم خانواده، عفاف و حجاب وارد شده و همانند مدافعان حرم دشمن را از توطئه خویش پشیمان و زمین گیر خواهند کرد.

معاون تربیتی-فرهنگی جامعه الزهرا(سلام الله علیها) گفت: مسابقه بزرگ فرهنگی مدافعان حریم در محورها و قالب های متنوع برگزار می شود و به برگزیدگان جوایزی ارزنده اهدا خواهد شد. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی ذیل مراجعه کنند؛

http://jz.ac.ir//dorsapax/Data/Sub_0/File/mosahar.docx

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32