استاد حوزه علمیه خوهران استان کرمانشاه:

موج بی حجابی جامعه را تهدید می کند

کد خبر: 8149
16/07/10 - 9:50 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” حوزه ” ، خانم سعادت، مدیر مدرسه علمیه الزهرا (س) شهرستان صحنه در جمع طلاب خواهر با بیان اینکه عفاف یک کرامت الهی است، گفت: قطعأ بانوان با حفظ حجاب و پوشش به خود ارزش و اعتبار می بخشند و گوهر وجودی خویش را از […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” حوزه ” ، خانم سعادت، مدیر مدرسه علمیه الزهرا (س) شهرستان صحنه در جمع طلاب خواهر با بیان اینکه عفاف یک کرامت الهی است، گفت: قطعأ بانوان با حفظ حجاب و پوشش به خود ارزش و اعتبار می بخشند و گوهر وجودی خویش را از نگاه های هرزه حفظ می کنند.

وی، رعایت حجاب را موجب قرب و منزلت بانوان دانست و ابراز داشت: بانوان با حفظ حجاب موجب فرهنگ سازی و ترویج مکتب حضرت فاطمه الزهرا (س) در جامعه می شوند و به دیگران نشان می دهند که حفظ حجاب به بانوان اقتدار، زیبایی و عظمت می بخشد. مدیر مدرسه علمیه الزهرا (س) شهرستان صحنه ادامه داد: حجاب محل تجلی لطافت روح زن است. قرآن کریم با اشاره به اهمیت حفظ حجاب توسط بانوان، حدود و میزان پوشش را برای زنان مشخص کرده و توصیه می کند که خود را از نگاه نامحرم حفظ نمایند و زینت خود را بپوشانند.

وی در ادامه با اشاره به حدیثی از امام رضا (ع) عنوان داشت: هر کس به گونه ای خود را زیبا کرده و لباس بپوشد که موجب جلوه گری گردد، خداوند متعال رحمتش را از او باز می دارد.

مدیر مدرسه علمیه خواهران الزهرا (س) شهرستان صحنه در پایان یادآور شد: وقتی موج بی حجابی در جامعه رواج یابد نشان دهنده به نتیجه رسیدن افکار شیطانی و حربه های دشمن در راستای تضعیف کشورهای اسلامی است، لذا باید به این مهم واکنش نشان داد و نسبت به تبلیغ و تبیین احکام دین مبین اسلام اهتمام ویژه داشت.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32