کد خبر: 8043
16/06/30 - 11:57 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایکنا ” ؛ مهدی قادری، فرمانده سپاه مهر در جمع اعضای بسیج زنان این شهرستان با بیان اینکه حجاب و چادر در حقیقت یک پرچم برای بانوان مؤمن است، گفت: یکی از برنامه‌های اصلی دشمنان انقلاب اسلامی، عفت‌زدایی از جامعه ایران است و در این […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایکنا ” ؛ مهدی قادری، فرمانده سپاه مهر در جمع اعضای بسیج زنان این شهرستان با بیان اینکه حجاب و چادر در حقیقت یک پرچم برای بانوان مؤمن است، گفت: یکی از برنامه‌های اصلی دشمنان انقلاب اسلامی، عفت‌زدایی از جامعه ایران است و در این راستا عمده فعالیت‌های خود را بر بستر فضای مجازی متمرکز کرده‌اند. وی با تصریح اینکه بانوان در خط مقدم مقابله با جنگ نرم فرهنگی قرار دارند، گفت: ۱۳۰ شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان در راستای براندازی نظام جمهوری اسلامی و از بین بردن حیا و عفت عمومی در جامعه به‌خصوص در میان قشر بانوان فعالیت می‌کنند. قادری با بیان اینکه اشاعه بد حجابی در جامعه، تضعیف اعتقادات دینی و بنیان خانواده را در پی دارد، گفت: متأسفانه برای مقابله با بلایای طبیعی ستاد بحران در شهرستان‌ها تشکیل می‌شود اما برای آسیب‌ها و معضلات اجتماعی ستاد بحرانی تشکیل نمی‌شود. فرمانده سپاه مهر با اشاره به در پیش بودن هفته عفاف و حجاب، گفت: این هفته بهترین فرصت برای شناساندن توانایی‌های بسیج جامعه زنان در عرصه عفاف و حجابف ترویج و ارائه الگوی موفق و کارآمد به جامعه در زمینه سبک زندگی اسلامی است.

وی تبیین پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به کنگره شهدای زن، ارتقای جایگاه و شأن زنان در جامعه و گرامیداشت روز جامعه زنان را محور های اصلی برنامه‌های سپاه مُهر در هفته عفاف و حجاب عنوان کرد. فرمانده سپاه مهر در پایان با بیان اینکه تجمع بزرگ زنان شهرستان مُهر با عنوان مدافعان حریم خانواده در هفته عفاف و حجاب برگزار می‌شود، گفت: برگزاری نمایشگاه عکس با موضوع حجاب، معرفی شهدای شاخص در عرصه عفاف و حجاب، برپایی ایستگاه‌های پاسخ به سئوالات شرعی و مشاوره مذهبی پیرامون حجاب و عفاف، ارائه محصولات فرهنگی و پویش مطالبه‌گرانۀ کودکان و نوجوانان با شعار «جامعه اخلاقی، آینده بهتر» برنامه‌های اصلی هفته عفاف و حجاب در مُهر خواهند بود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32