کد خبر: 7973
16/06/16 - 10:11 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از فارس، بخشعلی کامرانی صالح، فرمانده انتظامی استان البرز ؛ اظهار داشت: یکی از مهمترین اقدامات فرهنگی که باید بیش از پیش در جامعه ترویج داده شود، نهادینه کردن فرهنگ عفاف و حجاب است. وی ادامه داد: این فرهنگ تنها مختص بانوان و دختران نیست، لذا آقایان […]

ترویج

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از فارس، بخشعلی کامرانی صالح، فرمانده انتظامی استان البرز ؛ اظهار داشت: یکی از مهمترین اقدامات فرهنگی که باید بیش از پیش در جامعه ترویج داده شود، نهادینه کردن فرهنگ عفاف و حجاب است.

وی ادامه داد: این فرهنگ تنها مختص بانوان و دختران نیست، لذا آقایان نیز از این امر مستثنی نبوده و باید این مهم را در خود تقویت کنند. فرمانده انتظامی استان البرز تأکید کرد: دستگاه‌های متولی امر فرهنگ باید در این زمینه تلاش خود را دو چندان کرده و با برگزاری نشست‌ها و برنامه‌های مختلف این مهم را در جامعه تبیین کنند.

کامرانی صالح افزود: نیروی انتظامی استان البرز در این زمینه با برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب در پارک‌ها و بوستان‌های مختلف این استان تلاش دارد تا سهم اساسی را ترویج فرهنگ عفاف و حجاب داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه از برگزاری این نمایشگاه‌ها استقبال بسیار خوبی می‌شود تأکید کرد: نباید اجازه دهیم فرهنگ غلط و اشتباه غربی با جوانان ما عجین شود؛ بدین منظور باید با برگزاری برنامه‌هایی فرهنگ ایرانی اسلامی را در بین جامعه و به ویژه نسل جوان نهادینه کنیم. کامرانی‌صالح با اشاره به برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب در این استان تأکید کرد: این نمایشگاه هم‌اکنون در پارک ایران زمین دایر است و توانسته تاکنون مخاطبان بسیاری را به خود جلب کند.

به گفته فرمانده انتظامی استان البرز ، قرار است این نمایشگاه در نقاط مختلف این استان به اجرا گذاشته شود. کامرانی صالح یکی از مهمترین راهکارهای مقابله با بدپوششی را فرهنگ‌سازی درست و قابل فهم عنوان کرد و بیان داشت: باید با برنامه‌های آموزشی و فرهنگ‌سازی درست نگرش جامعه را نسبت به برخی از پوشش‌ها عوض کرده و به سمت پوشش درست و جامعه‌پسند سوق داد.

وی یکی از مهمترین ارکان جامعه برای تربیت افراد را خانواده عنوان کرد و بیان داشت: تربیت افراد از خانواده شکل می‌گیرد، لذا والدین نقش اساسی در تربیت نسل جوان و نوجوان دارند و می‌توانند فرهنگ صحیح حجاب و عفاف را در بین فرزندان خود تبیین کند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32