کد خبر: 7907
16/06/12 - 11:28 ق.ظ

   به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از مهر، همسر شهید مدافع حرم «سجاد طاهر نیا» گفت: شهدا همواره بر حفظ حجاب تاکید داشته اند و اظهار علاقه و پیروی از راه شهدا جز با حفظ حجاب و ولایتمداری امکان پذیر نیست. نصیبه علی پرست  اظهار کرد: مسئله بدحجابی در جامعه یکی از دغدغه […]

حفظ حجاب
 
 به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از مهر، همسر شهید مدافع حرم «سجاد طاهر نیا» گفت: شهدا همواره بر حفظ حجاب تاکید داشته اند و اظهار علاقه و پیروی از راه شهدا جز با حفظ حجاب و ولایتمداری امکان پذیر نیست.

نصیبه علی پرست  اظهار کرد: مسئله بدحجابی در جامعه یکی از دغدغه های شهید طاهر نیا بود و ایشان همواره از وضعیت بدحجابی در شهرها متاثر می شدند. وی افزود: متاسفانه نمی توان با چشم بستن به روی این مسئله و انکار آن، از مواجهه با چنین معضلی دوری کرد و وضعیت را سرو سامان داد و مسئولان مربوطه باید در این باره اقدامات جدی انجام دهند. 

 همسر شهید طاهر نیا بی توجهی به اقدامات فرهنگی درباره ترویج حجاب را یکی از معضلات و دلایل بدحجابی دانست و تاکید کرد: به طور حتم دغدغه مندی مسئولان مربوطه و اقدامات عملی که باید در راستای فرهنگ سازی در این زمینه انجام شود می تواند مانع از بروز بدحجابی در جامعه شود.

 علی پرست با بیان اینکه استان گیلان خاستگاه هشت هزار شهید دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم است تصریح کرد: در وصیت نامه تمام شهدا بر ولایتمداری و حفظ حجاب تاکید شده و کسانی که ادعای پیروی از خط شهدا را دارند باید پیرو ولایت فقیه و حافظ حجاب در جامعه باشند.

 وی با اشاره به برخی انتقادات که نسبت به وضعیت حجاب در شهر رشت شده خاطرنشان کرد: نقدهایی که به وضعیت حجاب در سطح استان شده را می توان به عنوان نکته ای سازنده مورد نظر قرار داد و درباره ساماندهی به این وضعیت تلاش کرد تا حجاب زنان و دختران این استان، زیبنده عقبه هشت هزار شهید و مدافعان حرم باشد. 

همسر شهید طاهر نیا در بخش دیگری از سخنان خود عمل به گفته را بسیار مهم دانست و تاکید کرد: شهدا لبیک یا حسین (ع) را در عمل ثابت کرده اند و ما نیز نمی توانیم تنها به گفتن این جمله و اینکه پیرو شهدا هستیم، بسنده کنیم بلکه پیرو راه شهدا بودن نیازمند عمل کردن به آرمان های شهدا است و ولایتمداری و حفظ حجاب نیز از آرمان های مهم شهدا محسوب می شود.

 

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32