کد خبر: 7892
16/06/11 - 11:36 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از شبستان: امام جمعه رشت با انتقاد از برخی اظهارنظرها درباره وضعیت حجاب در گیلان گفت: عموم هنجارشکنان حجاب در گیلان بومی نیستند.     آیت الله زین العابدین قربانی، نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت امروز(۲۱ خرداد) در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این شهرستان که […]

هنجار
به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از شبستان: امام جمعه رشت با انتقاد از برخی اظهارنظرها درباره وضعیت حجاب در گیلان گفت: عموم هنجارشکنان حجاب در گیلان بومی نیستند. 
 

 آیت الله زین العابدین قربانی، نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت امروز(۲۱ خرداد) در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این شهرستان که در مصلی شهر برگزار شد با اشاره به مسافرپذیر بودن گیلان گفت: سال گذشته ۳۸ میلیون مسافر به گیلان سفر کردند.

وی اظهار کرد: برخی مسافران وقتی به مناطق جنگلی و یا ساحلی گیلان می رسند تکالیف دینی را از خود ساقط شده می دانند.

آیت الله قربانی اعلام کرد: ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر مراقب باشد مسافران چهره ولایی گیلان را تخریب نکنند.

وی با انتقاد از برخی اظهار نظرها در خصوص وضعیت حجاب در گیلان گفت: کسانی که وضعیت حجاب در گیلان را مورد انتقاد قرار می دهند باید پارتی های مختلط کرج و تهران را هم ببینند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه عموم هنجارشکنان حجاب در گیلان بومی نیستند افزود: اینان مهمانان ناخوانده ایی هستند که با فرهنگ های مختلف به استان ما آمده اند و رعایت شئونات را نمی کنند.

وی یادآور شد: نیروی انتظامی و مسئولان حوزه امر به معروف و نهی از منکر مقابل هنجارشکنان بایستند.

آیت الله قربانی اظهار کرد: مردان و زنان گیلانی آنهایی هستند که در مزارع مشغول کارند و هشت هزار شهید و مدافعان حرم را تقدیم اسلام و انقلاب کردند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32