کد خبر: 7887
16/06/11 - 11:16 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از انتخاب، آیت‎الله طباطبایی‎نژاد با اشاره به این که یکی از توجهات امام خمینی(ره) تبدیل فرهنگ طاغوت به فرهنگ انقلابی و اسلامی بود، گفت: شورایی تشکیل دادند که متشکل از شخصیت‎های مهم نظام بودند و به دنبال این بودند که فرهنگ طاغوتی به فرهنگ اسلامی تبدیل شود.  آیت‎الله […]

بی حجاب
به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از انتخاب، آیت‎الله طباطبایی‎نژاد با اشاره به این که یکی از توجهات امام خمینی(ره) تبدیل فرهنگ طاغوت به فرهنگ انقلابی و اسلامی بود، گفت: شورایی تشکیل دادند که متشکل از شخصیت‎های مهم نظام بودند و به دنبال این بودند که فرهنگ طاغوتی به فرهنگ اسلامی تبدیل شود.

 آیت‎الله طباطبایی‎نژاد در خطبه‎های این هفته نماز جمعه اصفهان که در مصلای امام خمینی(ره) برگزار شد، با اشاره به سالگرد فرمان امام خمینی(ره) برای تشکیل شورای انقلاب فرهنگی، گفت: امام(ره) تمام جنبه‎های زندگی ما را در نظر گرفتند به فقرا توجه کردند، دستور دادند به همه کمک کنید و در روستاها خدمت کنید و جهاد سازندگی را پایه‎ریزی کردند که کارهای مختلفی را در روستاها انجام دادند.

امام جمعه اصفهان ابراز کرد: یکی از توجهات امام خمینی(ره) تبدیل فرهنگ طاغوت به فرهنگ انقلابی و اسلامی بود، شورایی تشکیل دادند که متشکل از شخصیت‎های مهم نظام بودند و به دنبال این بودند که فرهنگ طاغوتی به فرهنگ اسلامی تبدیل شود، قوانینی تصویب کردند و کارهای خوبی کردند اما آن چه که باید انجام بگیرد به نظر من انجام نگرفته است.

وی ادامه داد: متأسفانه در همه دولت‎ها بودجه فرهنگی کمتر بوده است و هم این که در یک اتاق بنشینیم و فکر بکنیم و جدای از جامعه باشیم کاری را از پیش نمی‎برد، من به عنوان رییس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر عرض می‎کنم که ستاد احیا هم بدون مردم کاری پیش نمی‎برد، بدون همت مردم نمی‎شود کار کرد.

امام جمعه اصفهان با بیان این که متأسفانه مردم ما و حزب‎الهی‎ها ما گاه نسبت به گناهانی همچون سگ‎گردانی در جامعه حساسیت نشان نمی‎دهند، خاطرنشان کرد: نسبت به راننده زن بدحجاب حساسیت نشان نمی‎دهند، اگر می‎ترسید حزب‎الله نیستید، گاه در یک مغازه اغذیه‎فروشی یک زن بدحجاب در کنار یک مرد کار می‎کند، باید مجوز این گونه مغازه‎ها را لغو کرد.

وی بیان کرد: مردم اگر نباشند دست دولت بسته است؛ نه نیروی انتظامی، نه بقیه بخش‎ها و قسمت‎ها کاری می‎توانند بکنند، این انقلاب فرهنگی را امام(ره) درست کرد نه توانستند کاری در دانشگاه‎ها بکنند و از اختلاط جلوگیری بکنند، همه‎اش با حرف و جلسه گذاشتن می‎گذرد، امر به معروف و نهی از منکر کار فرد خاصی نیست، نه مخصوص رهبر و نماینده رهبر و نه مخصوص نیروی خاصی همچون نیروی انتظامی است، تمام مردم باید شروع کنند.

نماینده ولی‎فقیه در استان اصفهان ابراز کرد: امام(ره) فرمودند که آن چه که ما را می‎ترساند حمله نظامی نیست، بلکه حمله فرهنگی است، در حد گفتن باید امر به معروف و نهی از منکر کنیم.

وی افزود: در بخشی از سایت‎ها سفره ناهار در ماه مبارک رمضان را پخش می‎کنند یا عکس‎های بی‎حجاب خود را در سایت‎ها منتشر می‎کنند، اگر شرکت مخابرات می‎تواند این افراد را شناسایی و دستگیر کند و این کار را صورت ندهد، خیانت کرده است. عکس‌هایی به دفتر من رسیده است که زنان در کنار زاینده‌رود خشک مثل اروپا عکس گرفته‌اند همین کارها را می‌کنید رودخانه که خشک شد بالا دست آن هم خشک می شود.

وی ابراز کرد: برخی افراد هستند که با روزه و حجاب مقابله می‎کنند، منافق هستند و منافقان بدتر از کافران هستند، شرکت مخابرات می‎تواند این افراد را پیدا کند و نمی‎شود که همین طور دست روی دست گذاشت، رهبر معظم انقلاب در جلسه با نمایندگان و خبرگان روی مسائل فرهنگی حساس شدند و گفتند ما ولنگاری در قضیه فرهنگی داریم و خطاب من به حزب‎الله این است که رهبر معظم انقلاب به شما افتخار می‎کند و باید کاری کنیم که همین طور هم باشد.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32