کد خبر: 7710
16/05/16 - 1:09 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از فارس، عبدالرحیم رحیمی ؛ فرماندار گچساران ، در جلسه صیانت از حقوق شهروندی و گسترش فرهنگ عفاف، اظهار کرد: مقوله فرهنگ و دفاع از داشته‌های فرهنگی هر جامعه‌ای امروز امری مهم و حیاتی برای یک کشور و جامعه به شمار می‌رود. وی افزود: تهاجم تنها منتهی به […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از فارس، عبدالرحیم رحیمی ؛ فرماندار گچساران ، در جلسه صیانت از حقوق شهروندی و گسترش فرهنگ عفاف، اظهار کرد: مقوله فرهنگ و دفاع از داشته‌های فرهنگی هر جامعه‌ای امروز امری مهم و حیاتی برای یک کشور و جامعه به شمار می‌رود.

وی افزود: تهاجم تنها منتهی به عرصه فیزیکی و جنگ‌های فیزیکی خلاصه نمی‌شود بلکه تهاجم در دیگر ارزش‌های یک جامعه از جمله عرصه فرهنگی وجود دارد.

فرماندار گچساران تصریح کرد: در حال حاضر در ظاهر امر جنگی متوجه ما نیست اما در بعد فرهنگی و مذهبی در حال مبارزه با جنگ نرم دشمنان هستیم.

رحیمی بیان کرد: در این خصوص مسئولان باید جدی و پیگیر بوده و با احساس مسئولیت بیشتری با آگاهی‌بخشی مردم در پیروزی در این جنگ پیچیده و خطرناک گام بردارند.

وی، حجاب و عفاف را مقوله‌ای مهم و تأثیرگذار در عرصه فرهنگی و دینی دانست و افزود: حجاب و عفاف تنها مختص بانوان نبوده و مردان جامعه اسلامی نیز باید به ترویج این فرهنگ اسلامی ایرانی همت کنند.

فرماندار گچساران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جایگاه و اهمیت حقوق شهروندی همچنین انتقاد از برخی دستگاه‌ها در سهل‌انگاری در امر خدمت‌رسانی به مردم عنوان کرد: ملت ایران اسلامی ولی‌نعمت‌های مسئولان به شمار می‌روند بنابراین باید در خصوص جلب رضایت آنها تلاش بیشتری صورت گیرد.

رحیمی با اشاره به چک لیست‌های دریافتی از وزارت کشور در راستای ارزیابی عملکرد مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی در خصوص صیانت از حقوق شهروندی و فرهنگ عفاف و حجاب، متذکر شد: در این راستا با دستگاه‌های سهل‌انگار بعد از ارزیابی کارشناسان فرمانداری به شدت برخورد می‌شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32