اعتراف به رفتار وقیحانه با زن مسلمان

مرد آمریکایی: حجابت را دربیاور! اینجا آمریکاست!

کد خبر: 7679
16/05/14 - 1:01 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از rawstory.com، روز گذشته مرد آمریکایی از اهالی ایالت کارولینای شمالی اعتراف کرد که دسامبر سال گذشته، حجاب یک زن مسلمان را در پروازی به سوی نیومکزیکو از سرش کشیده، و به او گفته است: حجابت را در بیار! اینجا آمریکاست. دادستان اعلام کرد: گیل پین ۳۷ […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از rawstory.com، روز گذشته مرد آمریکایی از اهالی ایالت کارولینای شمالی اعتراف کرد که دسامبر سال گذشته، حجاب یک زن مسلمان را در پروازی به سوی نیومکزیکو از سرش کشیده، و به او گفته است: حجابت را در بیار! اینجا آمریکاست.

دادستان اعلام کرد: گیل پین ۳۷ ساله، در دادگاه منطقه‌ای ایالات متحده در نیومکزیکو به یک فقره جرم مبنی بر استفاده از زور در زیرپا گذاشتن آزادی مذهبی و ممانعت از انجام فرایض دینی اعتراف کرده است.

این مرد آمریکایی اعتراف کرده که دسامبر سال گذشته، در طول پرواز هوایی، کمی پیش از فرود هواپیما در آلبوکرکی، به راهرویی که زن مسلمان در آن نشسته بوده، نزدیک شده، کنار صندلی زن محجبه متوقف شده و با لحن پرخاشگرانه گفته است: حجابت رو دربیار! درش بیار! اینجا آمریکاست!

سپس از عقب روسری او را کشیده و حجاب او را به طور کامل از سرش در آورده است. پس از این اتفاق زن مسلمان که حقوق دینی خود را نقض شده می‌بیند به سرعت حجابش را به جلو کشیده و حجابش را حفظ می کند.

به گفته دادستان هنوز حکم دادرسی برای این مرد آمریکایی داده نشده است.

خاطر نشان می شود تعداد جرایم اسلام‌‌هراسی و نفرت‌محور علیه مسلمانان در ایالت متحده آمریکا در سال‌های اخیر خصوصا در پی حملات تروریست گروهک‌های تروریستی داعش به غرب، افزایش قابل توجهی داشته است. برای مثال هفته گذشته در یک اشتباه به ظاهر تایپی، به جای نام یک دانش آموز مسلمان و محجبه کالیفرنیایی در سالنامه مدرسه، نام گروهک تکفیری داعش نوشته شده بود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32