کد خبر: 749
15/05/05 - 7:15 ق.ظ

مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی(س): دشمنان سعی می کند نسل جدید را بی‌بند و بار نشان دهد اما راهپیمایی حافظان حجاب این توطئه و سیاه‌نمایی را خنثی می‌کند.

مدیر مرکز حجاب

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از رسا،‌ حجت الاسلام محمد مهدی ابراهیم پور، مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی(س) ، امروز در حاشیه راهپیمایی دختران حافظان حجاب در قم اظهار داشت: راهپیمایی حافظان حجاب در راستای طرح مدارس با حضور ۱۵۰۰ نفر از حافظان و حامیان حجاب از میدان جانبازان تا حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار می‌شود و در پایان راهپیمایی قطعنامه‌‌ قرائت خواهد شد.

وی به اهداف راهپیمایی حافظان حجاب اشاره کرد و ابراز داشت: حجاب نوعی رفتار اجتماعی است و دخترانی که در طرح حافظان حجاب در مدارس تحت پوششش مرکز ریحانه‌النبی(س) هستند با این راهپیمایی، تئوری و آموزش‌های خودشان را عملی می‌کنند.

حجت الاسلام ابراهیم پور افزود: عمل کردن به آموزش‌ها و برنامه‌های تربیتی و تبدیل اعتقاد به رفتار اجتماعی برای دختران حافظ حجاب بسیار مفید است و این راهپیمایی، نمایش حضور باکرامت بانوان در جامعه است.

وی با اشاره به تهاجم فرهنگی و رسانه‌ای دشمنان به حجاب و عفاف بانوان مسلمان تصریح کرد:‌ دشمنان با برنامه‌های تبلیغاتی‌ سعی می‌کنند که نسل جدید را بی‌بند و بار نشان دهند که به ارزش‌های دینی‌ پایبند نیستند اما راهپیمایی حافظان حجاب در شهرهای مختلف این توطئه و سیاهنمایی را خنثی خواهد کرد.

مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی(س) تأکید کرد: از شعارها و پیام‌های مهم راهپیمایی حافظان حجاب برای بانوان جامعه این است که آنها را به حفظ کرامت انسانی و رعایت حجاب اسلامی دعوت می‌کند تا به قوانین شرعی در جامعه پایبند باشند و در پازل دشمن انسی و جنی قرار نگیرند.

وی یادآور شد: طرح حافظان و حامیان حجاب در مدارس شهرهای مختلف با موفقیت اجرا می‌شود چنان که همزمان با راهپیمایی حافظان حجاب در قم، راهپیمایی حافظان حجاب در شهر مشهد مقدس نیز برگزار می‌شود.

حجت الاسلام ابراهیم پور افزود:‌ بسیاری از مسؤولان فرهنگی، آموزش و پرورش و خانواده‌هایی که فرزندشان مشمول این طرح بوده است احساس رضایت کرده‌اند از این‌رو مرکز حجاب ریحانه‌النبی(س) این ظرفیت را به لحاظ تأمین نیرو دارد که در شهرهای مختلف به‌ویژه شهر مقدس قم توسعه پیدا کند اما به حمایت و پشتیبانی مسؤولان مربوطه نیاز دارد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32