کد خبر: 7341
16/02/29 - 12:32 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ، به نقل از ” فارس” ، مرتضی صفری ؛ مدیر کل صدا و سیمای استان زنجان ، در ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان زنجان اظهار کرد: صدا و سیمای استان زنجان با موضوع حجاب و عفاف اقدام به تهیه گزارش کرده است. وی با […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ، به نقل از ” فارس” ، مرتضی صفری ؛ مدیر کل صدا و سیمای استان زنجان ، در ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان زنجان اظهار کرد: صدا و سیمای استان زنجان با موضوع حجاب و عفاف اقدام به تهیه گزارش کرده است.

وی با اشاره به اینکه در این گزارش به دلیل منع پخش افراد بد حجاب و فاقد حجاب و عفاف به صورت شطرنجی به نمایش درآمده‌ است، اضافه کرد: این اقدام با هدف نشان دادن قبح و زشتی موضوع بدحجابی انجام می‌شود.

مدیر کل صدا و سیمای استان زنجان با اشاره به سیاست‌های کلی این دستگاه عنوان کرد: آگاهی‌بخشی و بصیرت‌افزایی از جمله سیاست‌های این دستگاه است. صفری با گله از وضعیت نامناسب قاچاق لباس در استان زنجان اضافه کرد: باید اقدامات ریشه‌ای و موفق در زمینه مقابله با این موضوع انجام شود.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه طرح شبنم در کشور به صورت ناگهانی متوقف شده است، اظهار کرد: باید طرحی مشابه آن برای مقابله با قاچاق جایگزین می‌شد.

مدیر کل صدا و سیمای استان زنجان بر لزوم حمایت از تولیدکنندگان داخلی لباس در کشور تاکید کرد و افزود: باید شرایط برای فعالیت این صنف در کشور و به ویژه استان فراهم شود. صفری از دولت خواست از تولیدکنندگان داخلی حمایت و با قاچاق کالا به ویژه پوشاک مبارزه کند تا شرایط نظارت بر نوع کالاهای عرضه شده در بازار فروش فراهم شود.

انتهای پیام /

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32