کد خبر: 7233
16/02/23 - 11:31 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ” حوزه ” ، نماینده عالی دولت در استان قم گفت: مرکز حجاب ریحانه النبی ( س) یک مجموعه منسجم، کارآمد و دینی فعال در حوزه حجاب و عفاف در کشور می باشد که بسیاری از خلاء های موجود فرهنگی در عرصه حجاب و عفاف را پر […]

ریحانه النبی

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ” حوزه ” ، نماینده عالی دولت در استان قم گفت: مرکز حجاب ریحانه النبی ( س) یک مجموعه منسجم، کارآمد و دینی فعال در حوزه حجاب و عفاف در کشور می باشد که بسیاری از خلاء های موجود فرهنگی در عرصه حجاب و عفاف را پر کرده است.

وی اظهارداشت: مرکز حجاب ریحانه النبی(س) در این مقطع زمان که جای خالی فعالیت های فرهنگی مخصوصا در حوزه حجاب و عفاف دیده می شود را با ارائه خدمات و طرح های فرهنگی جبران کند.

رئیس شورای تامین استان قم افزود: این مرکز با انسجام کار آمد و تأثیر گذار در جامعه فعالیت های گسترده و موفقی را در سطح عمومی جامعه انجام داده است.

وی در خصوص زمینه های همکاری و تعامل با این مرکز گفت: استانداری در قالب برنامه های فرهنگ عمومی و حمایتی آماده پشتیبانی از این مجموعه موفق می باشد.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام ابراهیم پور، مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی از فعالیت های ده ساله این مرکز در قم و شهرستانهای مجری طرح گزارش مبسوطی ارائه دادند. لازم به ذکر است، در این دیدار محمد عرب، مشاورعالی و روحانیت استاندارقم حضورداشت.

انتهای پیام /

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32