کد خبر: 7165
16/02/17 - 4:13 ب.ظ

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان غربی گفت: ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی از سال گذشته در استان فعال شده است. به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایسنا، علیرضا رادفر در ششمین جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی در دو حوزه حقوق شهروندی و حجاب و عفاف، اظهار کرد: ستاد صیانت […]

علیرضارادفری

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان غربی گفت: ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی از سال گذشته در استان فعال شده است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایسنا، علیرضا رادفر در ششمین جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی در دو حوزه حقوق شهروندی و حجاب و عفاف، اظهار کرد: ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی در دو حوزه حقوق شهروندی و حجاب و عفاف، در سطح استان به ریاست استاندار، در سطح دستگاه‌های اجرایی به ریاست رؤسای دستگاه‌ها و در شهرستان‌ها به ریاست فرمانداران تشکیل و شروع بکار کرده و تاکنون نیز اقدامات خوبی را در راستای تحقق اهداف مورد نظر، انجام داده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه عملکرد تمامی دستگاه‌ها در رابطه با رعایت حقوق شهروندی و حجاب و عفاف توسط بازرسان ستاد صیانت و بازرسان خود دستگاه‌ها، دو بار در طول سال مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، افزود: دستگاه‌های برتر در این خصوص شناسایی و به دستگاه‌های دارای نواقص و نقاط ضعف، تذکرات لازم جهت اصلاح و برطرف کردن نواقص داده می‌شود.

معاون استاندار در رابطه با اهداف فعالیت‌های ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی نیز گفت: ارائه خدمات به بهترین و راحت‌ترین شکل ممکن به شهروندان، نهادینه سازی فرهنگ عفاف و حجاب در سطح دستگاه‌ها و جامعه، افزایش و ارتقاء مشارکت عمومی و اجتماعی شهروندان در امور مختلف و انجام فعالیت‌های مختلف در زمینه تکریم ارباب رجوع از جمله اهداف این ستاد است.

رادفر اظهار کرد: خوشبختانه از زمان آغاز فعالیت‌های ستاد صیانت در سطح استان، مدیران و مسئولان ادارات و دستگاه‌ها به مقوله حقوق شهروندی و حجاب و عفاف، حساس و زمینه برای پیگیری و اجرای جدی برنامه‌های مصوب این ستاد بیش از پیش فراهم شده است.

وی ادامه داد: رسیدن به نقطه مطلوب و تحقق اهداف مورد نظر ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی، نیازمند همت عمومی و مشارکت و جدیت تمامی دستگاه‌های اجرایی و اداری، بخش خصوصی و همچنین بهره‌گیری از ظرفیت و توان سازمان‌های مردم نهاد است.

حجت الاسلام و المسلمین سیدمهدی قریشی – امام جمعه ارومیه و نماینده ولی فقیه در استان- نیز در این جلسه بر لزوم پیگیری جدی و دقیق برنامه‌های ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی در استان تاکید کرد و افزود: لازم است عملکرد دستگاه‌ها در زمینه رعایت حقوق شهروندی و حجاب و عفاف، علاوه بر نظارت بازرسان، به‌صورت نامحسوس نیز بررسی شود.

وی گفت: خوشبختانه در مباحث و مسائل مختلف، به لحاظ وجود قوانین و دستورالعمل‌ها ضعف‌های آنچنانی وجود ندارد؛ بلکه اصل مشکل ما در عمل است، یعنی اگر در رابطه با مسائل و موضوعات مختلف، عمل شود بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

انتها پیام/p

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32