کد خبر: 7072
16/02/15 - 11:52 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از دانشجو، محمد کافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد از سوی استانداری خراسان رضوی به پاس زحمات دانشگاهیان در تدوین و اجرای طرح حجاب و عفاف دانشگاه مورد تقدیر قرار گرفت. این طرح با هدف ایجاد فضای سالم جهت رشد اخلاقی و علمی دانشجویان، ترویج فرهنگ حیا، عفاف و […]

تقدیر

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از دانشجو، محمد کافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد از سوی استانداری خراسان رضوی به پاس زحمات دانشگاهیان در تدوین و اجرای طرح حجاب و عفاف دانشگاه مورد تقدیر قرار گرفت.

این طرح با هدف ایجاد فضای سالم جهت رشد اخلاقی و علمی دانشجویان، ترویج فرهنگ حیا، عفاف و حجاب در دانشگاه، استفاده از شیوه های صحیح اسلامی در برخورد با تخلفات، رعایت مراحل امر به معروف و نهی از منکر متناسب با اولویت در برخورد، رفتار عادلانه و تعیین جایگاه و نقش اداره انتظامات در مواجهه با پوشش نامناسب در دانشگاه فردوسی مشهد تدوین شده است.

طرح حجاب و عفاف در دانشگاه فردوسی مشهد با ایجاد کارگروه های گوناگون در دانشکده ها، رسیدگی درون دانشکده ای به مسائل مربوط به حوزه عفاف و حجاب و جلب مشارکت و استفاده از ظرفیت های انسانی مناسب موجود در هر دانشکده پرداخته است.

لازم به ذکر است، این طرح به عنوان یک طرح شاخص برای بهره برداری در سایر دانشگاه ها به استانداری های سراسر کشور ابلاغ شده است.

انتها پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32