جانشین فرمانده بسیج دانش آموزی خبر داد

اهتمام به حجاب در کنگره ملی پیشگامان

کد خبر: 7029
16/02/15 - 11:14 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از پانا، جانشین فرمانده بسیج دانش آموزی کشور گفت: کنگره ملی پیشگامان در ۶ کمیسیون اقتصاد مقاومتی، فضای مجازی، بصیرتی معرفتی، تمدن اسلامی، عفاف و حجاب و علمی و پژوهشی ۲۸ بهمن ماه در ساختمان مجلس قدیم برگزار می شود. قاسم حبیب زاده در نشست خبری گفت: دومین […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از پانا، جانشین فرمانده بسیج دانش آموزی کشور گفت: کنگره ملی پیشگامان در ۶ کمیسیون اقتصاد مقاومتی، فضای مجازی، بصیرتی معرفتی، تمدن اسلامی، عفاف و حجاب و علمی و پژوهشی ۲۸ بهمن ماه در ساختمان مجلس قدیم برگزار می شود.

قاسم حبیب زاده در نشست خبری گفت: دومین کنگره ملی همفکری آینده سازان انقلاب اسلامی (پیشگامان) از تاریخ ۲۸ الی ۲۹ بهمن در ساختمان قدیم مجلس برگزار می شود و ما کنگره های استانی مان برای پسران مجمع علوی و برای دختران مجمع فاطمی است که مکانیزم انتخاباتی خود را دارد.

جانشین فرمانده بسیج دانش آموزی کشور گفت: بحث بعدی جلوگیری از تحریف خط امام است که رهبر معظم انقلاب ۷ ویژگی را برای جلوگیری از تحریف خط امام در ۱۴ خرداد ۹۴ مطرح کرده اند که این موضوعات مورد بررسی قرار می گیرد تا دانش آموزانی در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی تربیت شوند تا در آینده دچار مشکلاتی مانند هجرت یا فرار مغزها نشوند.

وی خاطرنشان کرد: کمیسیون پنجم کمیسیون عفاف و حجاب است با توجه به اینکه در بحث فرهنگی پوشش و حجاب سن دانش اموزان مناسبت ترین سن برای ترویج ارکان عفاف و حجاب است این موضوع مطرح می شود تا دانش آموزان در مورد پوشش عفاف و حجاب به بحث و تبادل نظر بپردازند.
حبیب زاده گفت: کمیسیون ششم کمیسیون علمی و پژوهشی است که در آن نقش دانش آموزان در تداوم شتاب علمی، نقش دانش آموزان در اقدامات پژوهشی و موضوع پرورش نخبگان است که چه ویژگیهایی باید داشته باشند که متاسفانه گاهی اوقات به دلیل افراط و تفریط هایی که وجود داشته آنچنان که شایسته و بایسته است به موضوع پرورش نپرداخته ایم و بیشتر معطوف به آموزش شده ایم. که باید راهکارهایی را داشته باشیم تا دانش آموزان با ارق ملی و میهنی و فرهنگ جامعه آشنا شوند.

انتها پیام/p

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32