کد خبر: 7005
16/02/15 - 9:50 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از تسنیم ، فرمانده سپاه استان البرز با بیان اینکه بسیج در مورد اجرای طرح‌های عفاف و حجاب آمادگی لازم را دارد گفت: باید بر روی این موضوع کار شده و مشکلات موجود بر سر راه این امر مشخص و از میان برداشته شود. سردار علی استادحسینی در […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از تسنیم ، فرمانده سپاه استان البرز با بیان اینکه بسیج در مورد اجرای طرح‌های عفاف و حجاب آمادگی لازم را دارد گفت: باید بر روی این موضوع کار شده و مشکلات موجود بر سر راه این امر مشخص و از میان برداشته شود.

سردار علی استادحسینی در دومین اجلاس مجمع عالی بسیج استان البرز که امروز در باشگاه فرهنگی ورزشی میلاد شهرداری کرج برگزار شد اظهار داشت: سپاه استان البرز در مورد هیچ‌ یک از نامزدهای انتخاباتی نظر خاصی ندارد و بر اساس معیارهای مقام معظم رهبری رای می‌دهیم.

وی با اشاره به اینکه در مورد موضوع اقتصاد مقاومتی و عفاف و حجاب کسی نمی‌تواند ابراز مخالفت کند، افزود: اقتصاد مقاومتی امری است که چندین سال است توسط مقام معظم رهبری مطرح می‌شود و طرح‌هایی که در این زمینه و در حوزه عفاف و حجاب مطرح می‌شود شاید نقص‌هایی داشته باشد اما می‌توان نقایص آن را برای اجرای هرچه بهتر برطرف کرد.

فرمانده سپاه امام حسن(ع) البرز با بیان اینکه برای اجرایی کردن این طرح‌ها باید تلاش کنیم، افزود: شهر از نظر بی‌حجابی و بی‌عفتی وضعیت مناسبی ندارد و مسئولان نیز به اقتضای مسائل روز اصلا به مسائل فرهنگی توجه نمی‌کنند.

وی با اشاره به اینکه ماهواره‌ها بنیان خانواده‌ها را از هم پاشیده و یکی از دلایل بی‌عفتی و بی‌حجابی در جامعه و خانواده‌ها همین ماهواره‌ها هستند گفت: طرح‌های بسیاری در این حوزه ارائه شده که به طور مسلم نقص‌هایی دارد اما دلیل نمی‌شود با آن‌ها به طور کلی مخالفت شود بلکه باید نقایص آن را برطرف و برای اجرایی کردن آن‌ها به نحو مطلوب تلاش کنیم.

استادحسینی با بیان اینکه عدم وجود عفت در جامعه ریشه خانواده را از بین می‌برد خاطرنشان کرد: عفت جامعه از طریق ماهواره خدشه‌دار شده و باید به این موضوع با دید اعتقادی نگاه کرد چراکه جامعه در خطر قرار دارد.

وی با تاکید بر اینکه باید طرحی را برای اجرای صحیح عفاف و حجاب در البرز به عنوان پایلوت انجام دهیم افزود: اگر تنها به معایب و نقص‌های موجود توجه کنیم تا چند سال آینده نیز نمی‌توانیم اقدامی مناسب در این حوزه انجام دهیم.

استادحسینی با اشاره به اینکه بسیج در مورد اجرای این طرح‌ها آمادگی لازم دارد تاکید کرد: باید بر روی این موضوع کار شود و مشکلات موجود بر سر راه این امر مشخص و از میان برداشته شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32