کد خبر: 6952
16/02/13 - 12:00 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از با حجاب ، گردهمایی رابطین ستاد صیانت از حقوق شهروندی و شورای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، ادارات شهرستان تربت جام در محل سالن تربیت مدیریت آموزش و پرورش تربت جام برگزار شد. نبأ، نعمت‌الله فیاض، دبیر ستاد صیانت از حقوق شهروندی با تشریح دستوالعمل جدید ستاد، […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از با حجاب ، گردهمایی رابطین ستاد صیانت از حقوق شهروندی و شورای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، ادارات شهرستان تربت جام در محل سالن تربیت مدیریت آموزش و پرورش تربت جام برگزار شد.

نبأ، نعمت‌الله فیاض، دبیر ستاد صیانت از حقوق شهروندی با تشریح دستوالعمل جدید ستاد، بر پیگیری و اجرای این دستورالعمل و ارائه گزارش به دبیرخانه تأکید کرد و گفت: توجه به اهمیت و ضرورت فعالیت و اجرای برنامه‌های فرهنگی در ادارات برای سه سطح کارکنان، مراجعین و خانواده‌های کارکنان لازم است، برنامه‌های ۹ گانه صیانت از حقوق شهروندی و ۱۰ گانه عفاف و حجاب اجرا و عملیاتی شود.

در ادامه رابطین ستاد صیانت ادارات در جمع منتخبین دانش‌آموزی حضور یافتند و توسط معاون پرورشی آموزش و پرورش‌، برنامه‌های متنوع فرهنگی با محوریت عفاف و حجاب از جمله سخنرانی مجد صادقی اجرا و برگزار شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32