کد خبر: 6912
16/02/10 - 11:39 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، معاون اجتماعی استان فارس با اشاره به فواید و آثار مثبت رعایت حجاب اسلامی در جامعه گفت: نقش حجاب اسلامى در گسترش امنیت اجتماعی بی بدیل است.  “فریبا استواری” با بیان اینکه حجاب مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است،‌ تصریح کرد: حجاب […]

امنیت اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، معاون اجتماعی استان فارس با اشاره به فواید و آثار مثبت رعایت حجاب اسلامی در جامعه گفت: نقش حجاب اسلامى در گسترش امنیت اجتماعی بی بدیل است.

 “فریبا استواری” با بیان اینکه حجاب مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است،‌ تصریح کرد: حجاب اسلامى آثار و فواید زیادی را بر گسترش امنیت اجتماعی دارد که برخی از آنها عبارتند از آرامش روانى در افراد جامعه، کاهش چشمگیر مفاسد فردى و اجتماعى در جامعه، حفظ نیروى کار، کاهش تقاضاى مدپرستى بانوان، حفظ ارزش‏هاى انسانى مانند عفت، حیا و متانت در جامعه و مبارزه با تهاجم فرهنگى غرب.

وی ادامه داد: خداوند حجاب را از جنس محبت آفریده است و رعایت این قانون فطری،‌ می تواند در استحکام روابط خانواده ها، دوام کانون گرم خانواده، زنده بودن عشق و علاقه در بین اعضای خانواده بویژه همسران بسیار موثر باشد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس تصریح کرد: با توجه و اهمیت بیشتر به فریضه امربه معرف و نهی از منکر می توان این به محاسنی که رعایت حجاب در جامعه دارد دست یافت و از آثار ارزشمند این عنایت خداوندی و ارزش اخلاقی، برخوردار شد.

“استواری” از والدین درخواست کرد: با برشمردن محسنات و خوبی های حجاب اسلامی برای فرزندان،‌ ارتباط خود را آنها تقویت، از چگونگی معاشرت و دوست یابی فرزند خود آگاه و همواره در تقویت اعتقادات دینی و مذهبی فرزندانشان کوشا باشند.

 

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32