کد خبر: 680
15/04/18 - 11:32 ق.ظ

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی چاروسا گفت: زنان جامعه اسلامی حجاب خود را از حضرت فاطمه(س) درس بگیرند.

حضرت فاطمه

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از فارس، سیدمهدی افراز ظهر امروز در مراسم جشن کوثر آموزش و پرورش قلعه‌رئیسی با تبریک هفته زن و ولادت حضرت فاطمه (س) اظهار داشت: سالگرد میلاد حضرت فاطمه (س) این بانوی بزرگوار اسلام فرصت مغتنمی است که شخصیت حضرت زهرا (س) را بشناسیم و از آن الگوسازی کنیم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی چاروسا با بیان اینکه حضرت زهرا (س) به خاطر دفاع از ولایت و امامت در تاریخ بشریت ماندگار شد، بیان کرد: سجایای اخلاقی و فضایل الهی و انسانی حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی واقعی زنان است که باید مورد توجه همگان قرار بگیرد.

وی افزود: خلقت حضرت فاطمه (س) عالم را دگرگون کرد و این شخصیت ممتاز، الگوی جامع و کامل زنان است.

افراز تصریح کرد: فلسفه این جلسات این است که سبک زندگی ما باید فاطمی شود، اخلاق، حجاب و تربیت اولاد ما باید فاطمی باشد و تمامی شئون زندگی ما باید مورد تایید حضرت صدیقه طاهره (س) قرار گیرد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی چاروسا خاطرنشان کرد: حضرت فاطمه (س) بهترین الگو برای سبک زندگی اسلامی است الگوگیری از زندگی و ابعاد شخصیتی دخت نبی مکرم اسلام برای بانوان ضروری است.

وی تاکید کرد: این بانوی بزرگ اسلام و درس‌های زندگی ایشان تنها متعلق به بانوان نیست بلکه باید ولایتمداری، استقامت، بردباری و بسیاری از صفات پسندیده ایشان الگوی مردان جامعه نیز باشد. 

افراز یادآور شد: حضرت زهرا (س) در دوران زندگی کوتاه خود در کنار همه مشکلاتی که با آنها دست و پنجه نرم می‌کرد، نقش همسری و مادری خود را به نحو احسن ایفا کرد.

این مسئول اذعان داشت: فاطمه زهرا (س) الگوی کامل دین و دنیای زنان عالم است.

انتهای پیام/

 

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32