مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان قزوین

نمایشگاه عفاف‌ و حجاب در قزوین برپا می‌شود

کد خبر: 6723
16/02/04 - 11:20 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از تسنیم، مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان قزوین گفت: به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر نمایشگاهی با عنوان عفاف‌ و حجاب در استان قزوین برپا می‌شود. همچنین وی اظهار داشت: به مناسبت دهه مبارک فجر نمایشگاه عفاف‌ و حجاب با هدف ترویج فرهنگ عفاف‌ و حجاب ایرانی_اسلامی در […]

نمایشگاه عفاف و حجاب قزوین

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از تسنیم، مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان قزوین گفت: به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر نمایشگاهی با عنوان عفاف‌ و حجاب در استان قزوین برپا می‌شود.

همچنین وی اظهار داشت: به مناسبت دهه مبارک فجر نمایشگاه عفاف‌ و حجاب با هدف ترویج فرهنگ عفاف‌ و حجاب ایرانی_اسلامی در استان قزوین برگزار می‌شود.

وی افزود: نمایشگاه عفاف‌ و حجاب در راستای گسترش فرهنگ لباس ایرانی _ اسلامی نگارخانه اداره‌کل ارشاد استان قزوین برپا می‌شود و از مسئولان دستگاه‌های فرهنگ‌ و هنر و سپاه برای بازدید دعوت به‌عمل آمده است.

امیری‌مقدم عنوان کرد: محافل شعر نیز با عنوان شعر انقلاب در سطح کانون‌ شهرهای بویین‌زهرا، اقبالیه، محمودآباد، محمدیه و البرز با هدف جریان‌سازی شعر در سطح استان قزوین با حضور مسئولان شهرستان و مسئول انجمن شعر بسیج هنرمندان استان قزوین برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: تئاتر خیابانی با موضوع دفاع مقدس و انقلاب در مرکز شهر در راستای تأثیر هنر و نمایش در میان مردم در دهه مبارک فجر اجرا می‌شود.

مسؤل سازمان بسیج هنرمندان استان قزوین خاطرنشان کرد: معرفی پیشکسوتان عرصه موسیقی و هنر و تجلیل از خانواده شهدای عرصه هنر، شعر و موسیقی از دیگر اقدامات سازمان بسیج هنرمندان در دهه مبارک فجر است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32