به مناسبت روز جهانی حجاب

حمایت جهانی از حجاب

کد خبر: 6720
16/02/04 - 10:50 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از جام نیوز زنان مسلمان و غیر مسلمان از سراسر جهان با ارسال تصاویری از خود با پوشش اسلامی در شبکه های اجتماعی، حمایتشان را از «روز جهانی حجاب» به نمایش گذاشتند.   بسیاری از زنان و دختران مسلمان و غیر مسلمان در کشورهای مختلف از «روز جهانی […]

روز جهانی حجاب
به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از جام نیوز زنان مسلمان و غیر مسلمان از سراسر جهان با ارسال تصاویری از خود با پوشش اسلامی در شبکه های اجتماعی، حمایتشان را از «روز جهانی حجاب» به نمایش گذاشتند.
 
بسیاری از زنان و دختران مسلمان و غیر مسلمان در کشورهای مختلف از «روز جهانی حجاب» اعلام حمایت کردند.
 
آنان با انتشار تصاویری از خود با پوشش اسلامی بر حق آزادی زنان مسلمان تأکید و مخالفت خود را با آنچه در غرب علیه حجاب انجام می شود نشان دادند. 
بسیاری از زنان غیر مسلمان شرکت کننده در این کمپین تأکید کردند: نخستین تجربه شان از حجاب با آنچه پیشتر درباره آن فکر می کردند بسیار متفاوت بوده است و آنچه شهروندان غربی درباره مسلمانان و حجاب در ذهن دارند اشتباه و عمدتاً تحت تأثیر رسانه ها است. 
 
فعالان شرکت کننده در این کمپین از هم زیستی مسالمت آمیز با مسلمانان استقبال کرده و از هم کیشان خود خواستند بدون تعصبات مذهبی و نژادپرستانه به زنان مسمان نگاه کنند. 
 
گفتنی است تاکنون در این کمپین زنانی از کشورهای اسپانیا، دانمارک، استرالیا، آمریکا، مالزی، اندونزی، سومالی، مصر، مالزی، قزاقستان و تایلند شرکت کردند.
 
 
 
انتهای پیام/
 

 

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32