سیمونز مربی اوکراینی تیم ملی تیر و کمان جانبازان و معلولین

فعالیت بانوان ورزشکار ایرانی با حجاب اسلامی، قهرمانانه است

کد خبر: 6695
16/02/03 - 12:59 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب،به نقل از تسنیم، مونیکا سیمونز، مربی اوکراینی تیم ملی تیر و کمان جانبازان و معلولین گفت: رشته تیر و کمان در زمره رشته‌هایی است که لباس ورزشکار به شدت در عملکرد آن تاثیرگذار و فعالیت بانوان ورزشکار ایرانی با حجاب اسلامی قهرمانانه است. وی در خصوص  بانوان ملی پوشان ایرانی گفت: بانوان […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب،به نقل از تسنیم، مونیکا سیمونز، مربی اوکراینی تیم ملی تیر و کمان جانبازان و معلولین گفت: رشته تیر و کمان در زمره رشته‌هایی است که لباس ورزشکار به شدت در عملکرد آن تاثیرگذار و فعالیت بانوان ورزشکار ایرانی با حجاب اسلامی قهرمانانه است. وی در خصوص  بانوان ملی پوشان ایرانی گفت: بانوان کماندار دارای معلولیت ایرانی بسیار مستعد هستند و در همین ایام کوتاه شاهد پیشرفت آنها بوده‌ام. همان طور که یک اسفنج خشک آب را تمام و کمال جذب می‌کند، ورزشکاران ایرانی نیز تمام نکات آموزشی را به خوبی فرا می‌گیرند و به کار می‌بندند.

سیمونز پیرامون فعالیت بانوان کماندار با حجاب اسلامی گفت: این اقدام واقعا قهرمانانه است. رشته تیر و کمان در زمره رشته‌هایی است که لباس ورزشکار به شدت در عملکرد آن تاثیرگذار است اما با این حال بانوان ایرانی نشان داده‌اند که با همین لباس و حجاب هم می‌توانند موفق و افتخار آفرین باشند.

مربی تیم ملی تصریح کرد: از اینکه در ایران هستم خوشحالم و هر بار پس از بازگشت به اوکراین مشتاقانه منتظر بازگشت و کار کردن با کمانداران هستم. مردم ایران بسیار مهمان نواز هستند و به بانوان احترام زیادی می‌گذارند.

وی در پایان گفت: در فرصتی که ایران بودم، تلاش کردم با فرهنگ این کشور بیشتر آشنا شوم و از اماکن دیدنی هم کم و بیش بازدید داشتم. فکر می‌کنم یکی از ویژگی‌های ایرانی‌ها تبحرشان در رانندگی و استفاده از شیوه‌های عجیب در آن باشد!

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32