کد خبر: 663
15/04/18 - 9:59 ق.ظ

آیت‌الله محمد علی موحدی کرمانی در خطبه‌های نماز جمعه تهران گفت: «باور کنید می‌شود بدحجابی را که یک گناه عادی نیست و به امنیت کشور بستگی دارد، اصلاح کرد.

امام جمعه تهران

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایرنا، خطیب جمعه تهران با مهم دانستن شعاری که رهبر معظم انقلاب برای سال جاری تعیین فرمودند، گفت: «همدلی مهم‌تر از همزبانی است. دل‌های مردم، دل‌های مسوولان و حاکمان نظام باید یکی باشد.»

 

آیت‌الله محمد علی موحدی کرمانی دیروز در خطبه‌های نماز جمعه تهران تاکید کرد: «باور کنید می‌شود بدحجابی را که یک گناه عادی نیست و به امنیت کشور بستگی دارد، اصلاح کرد. امنیت کشور ما در گرو اسلام است، مردم اسلام را خواسته‌اند و می‌خواهند و آن کسی که مرتکب گناه می‌شود در حد خودش با این سیل عظیم، این حرکت گسترده و فرهنگ عمیق اسلامی بازی می‌کند.»

 

امام جمعه موقت تهران خطاب به مسوولان فرهنگی و امنیتی گفت: «اتاق فکر تشکیل دهید که چه راهی می‌تواند موثر باشد تا این قضیه حل شود. خیلی از این دختران و زنان ما انسان‌های شریفی هستند، اما ارزش حجاب را درک نکردند، شرف انسانیت را که در گرو دین است، متوجه نشده‌اند.»

 

موحدی کرمانی افزود: «درک نکرده‌اند که ارزش زن در حجاب است و اگر با بدحجابی نمایان شوند، ارزش خود را به دست خود کم کرده‌اند.»

 

امام جمعه موقت تهران با تقدیر و تشکر از مواضع محکم رئیس‌جمهوری برابر آمریکا در مذاکرات هسته‌ای گفت: «اگر آمریکا نیم میلی‌متر تخلف کند، آرزوی امضای توافق را به گور خواهد برد.»

 

انتهای پیام/

 

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32