کد خبر: 6521
16/01/11 - 12:36 ب.ظ

قائم مقام مؤسسه فرهنگی پژوهشی طهورا از برگزاری ۳۰۰ جلسه آموزشی عفاف و حجاب برای دانش آموزان استان قم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب ، حجت الاسلام ابراهیم باقرزاده در گفتگو با خبرگزاری «حوزه»، با اشاره به امضای تفاهم نامه همکاری میان آموزش و پرورش استان قم، دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و مؤسسه فرهنگی پژوهشی طهورا، اظهار داشت: بر اساس این تفاهم نامه، مقرر شد مؤسسه فرهنگی پژوهشی طهورا با همکاری ۲ نهاد مذکور ۳۰۰ جلسه آموزشی با موضوع عفاف و حجاب برای دانش آموزان قمی تا پایان سال تحصیلی جاری برگزار نماید.

وی ابراز داشت: بر اساس این تفاهم نامه، تأمین استاد از سوی مؤسسه طهورا، تأمین فضا بر عهده آموزش و پرورش و تأمین هزینه و بودجه مبلغین از سوی دفتر تبلیغات اسلامی می باشد.

قائم مقام مؤسسه فرهنگی پژوهشی طهورا خاطرنشان ساخت: دبیرستان های دخترانه و پسرانه و مقاطع ابتدایی و متوسطه از مناطق چهارگانه استان قم جامعه هدف ما برای برگزاری این دوره های آموزشی می باشند.

معاون تبلیغ و توسعه مؤسسه طهورا تصریح کرد: طرح ۵ گانه ای در قالب ۵ پاورپوینت و ۵ موضوع مختلف برای این دوره ها تهیه و تدوین شده که بر اساس آن برای هر کلاس این ۵ پاورپوینت به اجرا در می آید تا به اتمام برسد.

حجت الاسلام باقرزاده یادآور شد: این طرح برای پسران با نام «مردان آهنین» و برای دختران با نام «نیلوفرانه» به اجرا در خواهد آمد.

وی اظهار داشت: این طرح به صورت رایگان برای مدارس استان قم انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32